Hayal Süsleyen Kadının Kızlığı Bozuldu

Üniversite öğrencisi olan genç kız geçimin sağlamak için mobil seks yapmaya ve azgın erkekleri boşaltırken para kazanmaya başlar. Bir yandan onların boşalmalarını sağlarken diğer taraftan kendisine mastürbasyon yaparak aynı anda tatmin olmaktadır. Ancak bu kez telefonun diğer ucundaki ses bir yabancı değil yan dairede kalmakta olan komşusu Mehmet amcaya aittir. Birbirlerinin seslerini tanıdıktan sonra ise bu işi mobil seks yerine gerçek hale getirmeye karar verirler ve Mehmet amca genç kızın yalnız yaşadığı daireye gelir.

Kapıyı çırılçıplak bir halde açan öğrenciyi gören Mehmet amca oracıkta kendinde geçerek genç kızın dudaklarına yapışır. Duvara dayadığı kızın boynundan memelerine inerek orada bütün vücudunun tadına bakmaya başlar. Ardından kucağına alarak yatak odasına götürür ve yatağın üzerine bırakır. İkisi de soyunuş hale geldiklerinde Mehmet amcanın kalkmış sikini gören kız iştahla yalamaya başlar. Kendinden geçen adam kızın başından ittirerek hepsini almasını sağlarken adeta ağzını sikerek koca sikini kızın boğazına kadar sokar. Bulduğu bedava sikiş fırsatını kaçırmayan adam genç kızı yatağa yatırarak ıslanmış olan amını bir yandan yalarken bir yandan da parmaklamaya başlar böylece zevkle inleyen genç kız iyice azarak adamın içine girip kendisini sikmesi ister.

Bu teklifi kaçırmayan adam kalın sikinin önce başını ardından tamamını sokarak kızın çığlık atmasını sağlar. Bacaklarını omzuna alarak kızın içinde hızla gidip gelmeye, genç kızı zevkle bağırttırırken kendisi de inleyerek sikmeye devam eder. Aldığı zevkle boşalma noktasına gelen adam bu porno tadındaki sikişi bitirmek istemediği için kızın içinden çıkarak yüz üstü yatmasını sağlar. Pozisyon değiştirip bu seferde açıkta kalan göt deliğine geçen adam önce daracık deliği emmeye ve diliyle becermeye başlayıp sonrasında parmaklarıyla biraz sonra girecek olan koca siki için yer açmaya başlar. Ardından ise komedinin üzerinden aldığı kremi kızın deliğine sürerek koca sikini genç kızın içine sokar. Acı ve zevkle çığlık atan kızı bu sefer götünden bağırttırarak sikmeye devam eden Mehmet amca kızı boşalmasının ardından kendi de içinde bulunduğu deliğe boşalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir