Apartman yöneticisiyle sikişen kadının hikayesi

Apartman yöneticisiyle sikişen kadının hikayesi

Arkadaşlar merhabalar, sizlere başımdan geçen bir olayı tüm gerçekliği ile anlatmak istiyorum. Benim ismim Nergis, 27 yaşındayım ancak buna rağmen gerçekten de inanılmaz ateşli olan bir kadınım. Cinselliğe o kadar çok bağlıyım ki anlatamam size. Aslında bunlara kısa zaman öncesine kadar öyle çok da bağlı olan bir kadın değildim. Ancak arada sırada bu işi yapabilmek bana fazlasıyla yetiyordu, ancak özellikle son birkaç aydan bu yana kocam benimle o kadar çok fazla cinselliği yaşadığı ki neredeyse haftanın her günü farklı seks türlerinde benimle birlikte oluyordu. İşte bu yüzden de seksin aslında benim için bundan sonra bir olay olduğunu ve bir yaşam biçimi olduğunu kabul ediyorum.

Hatta öyle bir duruma geldim ki, şu anda kocam benimle birlikte olmasa bile, ben hemen kendimi parmaklıyor ve kendimi bu şekilde tatmin ediyorum. Ancak özellikle son zamanlarda kocamın işlerinin yoğun olmasından dolayı beni artık çok da fazla tatmin edemiyordu. Bu nedenle de aslında canımın sıkıldığını hissediyordum. Bende ‘aman’ diyorum. Kendi işidir, işi olduğu için bir şey diyemiyorum ne yapıyorsa sürekli bizi daha iyi yaşatmak için yapıyor, bunu kabul ediyorum. Ancak farkında bile olmasa son dönemde beni ihmal etmesi ve her gün neredeyse duşa girerek kendimi tatmin etmem benim canımı sıkmaya başlamıştı ve bu durumdan da giderek zorlanmaya başlamıştım.

Özellikle de erotik filmler izliyor ve orada olan erkekleri sanki kendi yanımdaymış gibi hayal ederek zamanımı geçiriyordum. Ancak özellikle bana karşı son davranışından sonra ben de artık dayanamadım. Bende farklı şeyler yapmaya başladım, özellikle son dönemde haftanın neredeyse üç günü işinden dolayı şehir dışına gitmek zorunda kalıyordu. Ben bu durumu ona söyledim. Beni bu kadar ihmal etme diye defalarca anlattım ancak hiçbirini kafasına takmadı. O zaman ben de ‘madem ki o beni düşünmüyor, o zaman ben de kendi kendime gereğini yaparım’ demeye başladım.

Aslında yasak bir ilişki kurma derdindeyim ancak birlikte olacağım erkeğin kesinlikle kocamın tanımadığı birisi olması gerekiyor, hem de bulunduğumuz yerden uzakta olması gerekiyordu. Bu sayede bu durumu kimsenin bilmesi ve aynı zamanda öğrenmesi mümkün değildi ama bu şekilde nereden böyle bir adam bulabilirim, nasıl böyle bir erkekle birlikte olabilirim? Bu şekilde düşünürken oturduğumuz apartmanın yöneticisi olan adamı gördüm ve aslında olay orada başladı. Ben aslında elbette ki kendisini tanıyorum. Daha önceden de çok gördüm. Ancak ona hiçbir zaman için bu şekilde farklı bir gözle bakmamıştım. Bir gün mesela apartmanda bir tamir işi vardı, ben onu kapıdan gördüm, yani kaslı kollarıyla gerçekten de sanki o erotik filmlerde olan adamlara benziyordu. Hemen aklıma oradaki filmlerden bir sahne geldi, o sahnede kadın yakışıklı kapıcısı ile birlikte oluyordu ve onunla gizli gizli görüşüp kocası evde yokken eve alıyordu.

Aslında o an için düşündüm, yani ben de böyle bir şey yapsam aslında bundan kimse şüphe duymayabilir. Çünkü nihayetinde aynı apartmanda oturuyoruz ve sonuçta yönetici olarak karşımızda oturuyor. Neyse, ben bir bahane ile aslında artık onu eve çağırmam gerektiğini hissediyordum. Bir gün bilerek elektrik kontağı bozuldu, yani ben bilerek bozdum ve sonra yöneticiyi aradım. Evde bir sıkıntı olduğunu, kocamanın evde olmadığını ve bu nedenle de bana yardımcı olup olamayacağını sordum. Kendisi hemen kabul etti, kapıyı çaldı ardından da açtım ve içeri aldım. Yöneticimizin ismi Cengiz’di, ona ‘Cengiz elektrik kontağında bir sıkıntı var, elektrikler çalışmıyor bu nedenle onu tamir eder misin’ dedim.

Kendisi de tamam dedi ve hemen ilgilenmeye başladı. O gerekli olan işlemleri tamiri yaparken bende arkasına geçtim ve onu izliyordum. Özellikle kaslı kollarına ve bedenine yani kuvvetli vücuduna bakıyordum. O işini yapmaya başladığında ben de ona hemen bir kahve yaptım ve uzattım. Bana da ‘şu işi bitireyim ondan sonra içeyim olur mu’ dedi. Ben de tamam dedim ancak işi biraz uzun sürdü ve bu nedenle de kahve biraz soğumuştu. Daha sonra ben de ona tekrardan yeni bir kahve yapma durumunda kaldım. Birlikte kahve içtik, sonra bana ‘kusura bakmamam gerektiğini rahatsız etmek istemediğini’ söyledi. Ben de ne rahatsızlığı, olur mu öyle şey dedim. Daha sonra tekrardan sohbet etmeye başladım. Aslında ona birkaç şey sordum ama sonra nedense düşünmeyi bıraktım, neden derseniz artık direk içimden geleni yapmak istiyordum.

Ardından da ona dedim ki, aynen bu şekilde ‘senden çok hoşlandım, kocam gerçekten de beni son zamanlarda çok ihmal ediyor ve ilgilenmiyor. Hatta uzun zamandan bu yana benimle birlikte olmuyor’ dedim. Adam resmen şok olmuştu, sesi bile çıkmadan beni süzüyordu. Ben de ona ne kadar ateşli bir kadın olduğumu ve aslında cinsel anlamda isteklerimi anlatmaya devam ettim. Sanki beni rüyadaymış gibi dinliyordu, derken bir anda yanına yaklaştım ve o kaslı kollarını sıkarak ‘ işte bu kollara bayılıyorum’ dedim. Ardından da gözlerimin içine bakıyordu, ‘bunları gerçekten sen mi söylüyorsun, beni denemiyorsun değil mi’ dedi. Ben de hayır dedim bu dediklerimin hepsi gerçek dedim. Ardından benim ne kadar ciddi ve samimi olduğunu gördükten sonra elleriyle göğüslerime dokundu ve ben de onu tutup daha sert şekilde kendime çekerek iyice sıkmasını istedim.

Göğüslerimi okşayınca azgınlığım ve ateşim inanılmaz artmıştı. Artık birlikte olma zamanının geldiğini düşündüm ve bunu der demez üzerime geldi. Üzerimde olanları bir an evvel çıkarabilmek için bana yardımcı oluyordu. Ardından ben de onu soydum ve sonunda ikimizde çırılçıplak kalmıştık. Daha sonra hemen uzun süre boyunca sadece seviştik. Adete seks yapmayı unutmuş gibiydik. O dili ile beni yalıyordu, bende onu mükemmel bir zevkle zevkten çıldırtıyor oluyordum açıkçası. Daha önce bu şekilde bir deneyimi, bu şekilde bir sevişmeyi yaşamamıştım.

Uzun uzun seviştikten sonra arkama geçti ve benden domalmalı istedi. Ben ona biraz yavaş olmasını istedim, ancak o yavaş değil bir anda içime girdi, adeta inliyordum. Daha sonra da son derece sert bir şekilde git gel yapmaya başladı. Bunu yaparken kalçalarıma da sert tokatlar atarak beni daha da delirtiyordu. Gerçekten de o kadar muazzam bir deneyim yaşadık ki birlikteliğimiz ilerleyen zamanda adeta sevgili ilişkisine döndü.

Artık yöneticimin belki de tek sevgilisi ben olmuştum. Kocam işe gitmeye devam etsin, şehir dışına da çıkmaya devam etsin, o her gittiğinde hemen onu eve alıyor ve onunla uzun saatler boyunca seks yaparak mutlu oluyordum. Son derece güzel ve aynı zamanda samimi olan birlikteliğimiz halen daha aynı şekilde devam ediyor. Ben dediğim gibi çok ateşli bir kadınım, bu nedenle de hem bu adama hem de sekse karşı koymam asla ve asla mümkün olmuyor. İşte bu yüzden de çok mutluyum ama aynı zamanda onu da çok mutlu ediyorum.

ensest sikiş hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.