Arkadaşımın Kocasıyla Ateşli Sevişmemi Unutamıyorum

Arkadaşımın Kocasıyla Ateşli Sevişmemi Unutamıyorum

Merhaba adım Kiraz, 27 yaşında genç bir bekar sarışın bir bayanım. Albenisi yüksek bir bedene sahip olduğum için bana bakacak olan erkekler gözlerini farklı bir noktaya çeviremediğini çok rahat şekilde söyleyebilirim. Bedenimin cazibesine dayanamayacak olan kişilerden birisi ise arkadaşım Esra’nın kocası Serdar olabileceği aklımın ucundan geçmezdi.

Serdar genç ve yakışıklı bir erkek olsa da, yakın arkadaşımın eşi olmasından ötürü farklı şekilde bakamazdım. Ancak geçen bir süreç içerisinde göz göze geldiğimiz anlarda benden etkilendiğini fark etmiştim. Evlerine misafir olduğum süreç içerisinde özellikle bana yakın olmak için elinden geleni yaptığını söyleyebilirim. Serdar ile zaman içerisinde bende farklı bir muhabbet içerisine girmiştim.

Aynı iş yerinde beraber çalışma halinde olduğumuz Serdar ile aramızdaki samimiyet her geçen gün daha da ileri seviyeye taşınmaktaydı. Akşamları iş çıkışında beni ve eşini arabaya almasından sonra evime bırakıyordu. Her zaman önce evime beni bırakarak sonrasında arkadaşım Ebru ile evine geçiyordu. Ebru bana güvenmesinden dolayı eşini kıskanacak bir hali yoktu.

Bundan dolayı da şakalaşmalarımızdan pek rahatsızlık duyacak hali yoktu. Ancak her geçen gün bir şaka dozunu farklı yönlere doğru çekiyorduk. Ateşli olan bedenime şaka mahiyeti ile dokunmuş olsa da, ben bu dokunuşlardan artık etkilenecek bir duruma geçmiştim. Zaman içerisinde artık arzulayacak olan hali de bundan dolayı alabileceğimi çok rahat söyleyebilirim.

Yaz aylarında sıcak havanın vermiş olduğu etki ile üzerime dekoltesi derin olan kıyafetler seçiyordum. Özellikle iri göğüslerimi ortaya çıkartacak şekilde giyindiğim tişörtüm çok seksi bir görüntü çiziyordu. Serdar ise izlemeye başladığında göğüslerimi gözlerinin içine sokacak derecede yakınlaştırıyordum. Ofis içerisinde yerleri silmeye başladığımda bulunduğum masanın önüne geçiyor ve hafif şekilde eğiliyordum. Oturduğu yerden direkt olarak gözleri göğüslerim üzerimdeydi.

Bu bakışlar beni benden alıyor temizlik yapar durumda olsam da, seks için gerçek manada etkiliyordu. Yani sulanmaya başladığımı çok rahat söyleyebilirdim. Masanın önündeki paspaslamayı biraz daha uzatıyor göğüslerimi daha çok izlemesini istiyordum. Neredeyse oturduğu masanın üzerine uzanıp bu göğüsleri yalatmak isteyecek kadar kıvama gelmiştim. Serdar yapmış olduğu işine ara vermiş vücudumu izlemekten başka bir şey düşünmüyordu. Çevremizde başka kimse olmadığı içinde rahatlıkla istediğini gerçekleştiriyordu.

Masanın yanı başına geldiğimde ise kabarmaya başlayan pantolondan sikinin dimdik olmaya başladığını fark ettim. Bu defa gözlerim Serdar’ın sikine takılmaya başlamıştı. Oturduğu koltuk önünde diz çökerek hemen oral seks yapabilirdim. Gözlerimin sikine doğru takıldığını fark ettiğinde elini götürerek okşamaya başladı. Pantolon üzerinden okşamış olsa da, etkileyecek düzeyde bir hisleri bende uyandırmaktaydı. Ofis içerisinde sadece ikimiz olmadığından dolayı farklı bir girişimde bulunmam pek mümkün değildi. Temizliğimi bitirdikten sonra Serdar’ın masasının önünden ayrıldım. Mutfağa geçerek kendime bir yorgunluk kahvesi almaya geçtim. Mutfaktaki masaya oturduktan sonra kapının açıldığını ve içeriye Serdar’ın girdiğini görmüştüm. O anda bendeki heyecan kat sayısı daha da yükseliyordu. Mutfakta sadece ben olduğum için direkt olarak yanıma oturdu. Mini eteğim üzerinden ellerini bacaklarım üzerine götürdü. Dokunmaya başladığı ilk anda bendeki heyecan giderek tırmanıyordu.

Ateşler içerisinde yanan bedenim artık dokunması ile birlikte Serdar’ın bedenine yansımaya başlamıştı. Ancak bu sevişmenin gerçekleştirilmesi için bulunduğumuz yerin pek uygun olmadığını belirttim. Çünkü her an birisi mutfağa gelebilir, bizi olmadık bir şekilde yakalayabilirdi. Kendi adıma bir endişem olmasa da, yaşanacakların yakın arkadaşım Ebru tarafından bilinmesini istemiyordum.

Akşam olmuş ve mesai bitmişti. Her zaman olduğu gibi Serdar beni eve bırakacaktı. Arabanın arka koltuğuna geçitken sonra arabayı süren Serdar ile göz göze geliyordum. Ön koltuğa geçmememdeki neden ise eşi olan Ebru’yu alacak olmasıydı. Eşini iş yerinden almaya geçtiğimizde bugün yaşananlardan asla belli edecek bir harekette bulunmamalıydım. Serdar yanında eşi olsa da, dikiz aynasından gözlerimin içine bakmasını sürdürüyordu. Bu bakışmalardan rahatsızlık duymasam da, arkadaşıma yakalanacağım korkusundan dolayı gözlerimi farklı bir yöne çeviriyordum. Göz göze geldiğimizde ellerim bacaklarım arasına götürüyor sulanmaya başlayan amcık üzerinde parmaklarımı dolaştırmak istiyordum. Artık bu akşam bir şeyleri bahane ederek Serdar ile baş başa kalmalıydım. Çünkü azgın bir hallerimin ateşini söndürmeden uykuya geçebileceğimi asla düşünmüyordum.

Araba evimin kapısı önünde durduktan sonra arkadaşım Ebru ile öpüştükten sonra Serdar ile de tokalaşarak aşağı inmiştim. Bulunduğum bina katına ulaşmak için asansör içindeyken halen bugün yaşananlar kafamda canlanıyordu. Yalnız yaşadığım evimin kapısından içeriye girdiğimde ise hemen telefona sarılarak Serdar’ın telefonuna bir mesaj gönderdim. Eşi yani arkadaşım Ebru’ya çaktırmadan evime gelmesini istedim. Çok uzun sürmeden mesajıma yanıt gelmiş ve Serdar yola çıkacağını belirtmişti. Artık bu cevabı duyduktan sonra bendeki heyecan tavan yapmıştı. Evime gelmeden en güzel şekilde hazırlığımı tamamlamalıydım. Evimdeki en seksi geceliğimi giyindikten sonra artık kapımın çalmasını bekliyordum.

Geçen bir yarım saatlik sürenin ardından Serdar evime gelmişti. Kapıyı açarken sanki kalbim yerinden çıkacak gibiydi. Kapıda tokalaştıktan sonra direkt olarak yatak odasına doğru koluna girerek götürdüm. Yatak odasının kapısından girdikten sonra direkt olarak yatağın üzerine attım. Kucağına oturup dudaklarından öpmeye başladığımda hiçbir şey konuşmadan ilerliyordum. Elleri vücudumun üzerinde dolaşmasını sürdürürken dudaklarımızı birbirinden bir an olsun ayırmıyordum. Ateşli olan bedenim ile tamamen kendisini sarıyordum. Dudaklarından öperken diğer yandan da pantolonu aşağı indirdim. Artık ofiste gördüğüm uzun siki dimdik karşımda duruyordu. Elime alarak sıvazlarken zevk sularını hissedebiliyordum. Dudaklarını bırakıp artık o uzun siki ağzıma almaktan başka bir düşüncem yoktu. Eğilerek dudaklarımı kenarına dolaştırıyordum.

Oral seks için istekli bir halde bulunan Serdar kafamdan bastırarak uzun siki gırtlağıma kadar sokmayı düşünüyordu. Bir amcık içine girip çıkar gibi dudaklarımın arasındaki sikini resmen somuruyordum. Dimdik olan kalın aleti ağzıma sığmıyordu. Ancak yine de yalamayı devam ettiriyordum. İyice zevke geldiğinde ise sırt üstü uzandığı yerden doğrularak beni altına aldı. İnce gecelik altında bulunan külotu çıkartarak bacaklarımı ayırdı. Bu defa amcık üzerinde dil darbelerini kendisi dokunduruyordu. Sulanmaya başlasam da dilini çekmeye pek niyetli değildi. O kadar iştahlı bir şekilde oral seks yapıyordu ki kendimden geçerek yatak odamda inliyordum. Bacaklarım arasında bana oral seks yapan kişinin arkadaşımın kocası olması beni hiç rahatsız etmez duruma gelmişti.

Kıvama geldiğim anlarda içime girmesini istiyordum. Ellerinden çekerek bacaklarım arasına doğru gelmesini sağladım. Ağzıma aldığım kalın siki dimdik duruyordu. Bacaklarım arasından amcık içine girmesini bekliyordum. Sulu amcık içine sikini sokmaya başladığında ise artık derin bir oh çekmiştim. Arzuladığım arkadaşımın siki içime girip çıkıyordu. Daha sert olmasını isteyerek üzerime abanmasını sağlamıştım. Bacaklarımı beline dolamış şekilde içine girip çıkan kalın sikin tadını çıkartıyordum. Zevke gelmiş olan Serdar ise üzerimde dibine kadar köklemesini devam ettiriyordu. Pozisyon değiştirdiğimde ise önünde domaltarak devam etmişti. Göt yanaklarımı tokatlayarak sikişmesini sürdürüyordu. Defalarca boşalmış olsam da önünde götümü sağa sola çalkalıyordum. Orgazm olacak Serdar ise amcık içinden çıkartmış olduğu kalın siki göt yanaklarım üzerine tutarak patlamıştı. Artık arkadaşımın kocası benimde kocam olarak hayatımın içerisinde yer alacak bir hale gelmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.