Azgınlığımla Para Kazanmaya Başladım

Azgınlığımla Para Kazanmaya Başladım

Arkadaşlar sizlere ilk olarak selam demek istiyorum ve başımdan geçen bir olayı hemen anlatmak istiyorum. Açıkçası ben çok azgın bir kadın olduğumu ve bu azgınlığım sayesinde de en yakın arkadaşımın kocasını elinden aldığımı sizlere anlatmak istiyorum. Sevgili beyler, ben İzmir’de yaşıyorum ve 24 yaşındayım, ismim de İrem! Öncelikle bunu size söyleyebilirim, bunun yanında son derece seksi bir kadınım ve mahallemizde bile emin olun böyle benimle olmak isteyen, işi gücü bırakıp arkamdan koşan çok fazla erkek var. Ancak ben en yakın arkadaşlarımdan biri olan Hatice’nin yakışıklı ve aynı zamanda zengin olan kocası ile birlikte olmak istiyordum.

En büyük hayalim buydu. Devamlı olarak çok açık kıyafetler giyiniyor ve Hatice’nin evine gidiyordum, dediğim gibi tek bir isteğim vardı, onun kocasına kendimi bir an önce fark ettirmek. Çünkü bildiğiniz gibi ya da anladığınız gibi diyebilirim, bunun için biraz uğraşmam gerekiyor. Zira adam hem çok zengin, hem de zaten aslında güzel bir karısı var. Bu nedenle de onu tahrik edebilmekte, ikna edebilmekte sanki biraz zaman alacak gibiydi. Ancak ben ne yapıp edip bir yolunu bulup, kendimi ona bir güzel becerttirmek ve kendime hayran bıraktırmak istiyordum. Tabii daha sonrasında ondan boşanır mı ya da boşanmaz mı onu bilemiyorum ancak açık ve net söyleyeyim bu zengin ve yakışıklı adamın adeta ikinci karısı olmaya bile razıyım.

Yine bir gün bu şekilde düşünürken gece uyuya kaldım ve sabah uyandığımda günlük olarak gerekli kahvaltımı yaptım. Bu sefer çok daha seksi bir şekilde giydirerek evlerinin biraz ilerisindeki durakta araba bekleme bahanesiyle beklemeye başladım. Tek amacım vardı, beni orada fark etmesi ve kendi arabasına almasıydı. Tek derdim buydu, ben orada beklerken adam evden çıktı, aracıyla yaklaştı ve beklemeye devam ettim. Nasıl olacak diye düşünürken adam beni fark etti yanıma geldi ve bana dedi ki ‘İrem nereye gidiyorsun, istersen seni bırakabilirim’ dedi. Ben de zaten bunu beklediğim için tamam dedim ve arabasına bindim. Yolda giderken önce biraz sohbet ettik ancak daha sonra ben bir şey yaptım.

Son derece süper mini bir etek giymiştim, hemen bacak bacak üstüne attım, sonradan fark ettim ki yolda bile giderken sürekli olarak gözleriyle bacaklarıma bakıyordu. Ancak ben bunu tabii anlamamış gibi yapıyordum. En sonunda inerken arabadan yere bilerek telefonumu düşürdüm, eğildim. Buradaki amacım da mini eteğin arkasından bakmasıydı, çünkü altıma kilot giymediğim için en özel yerimin görünmesini sağlamaktı. Ben eğilirken alttan ona baktım ve gerçekten de adeta ağzının suyu akıyordu diyebilirim. Ben en azından şimdilik gerekeni yapmıştım, bundan sonra adamın da beni artık tanıdığını ve benimle birlikte olmak istediğini hissediyordum. Gerisi elbette ona kalmıştı.

Ardından oradan ayrıldım kendime bir kahve aldım ve içmeye başladım. Dediğim gibi ben aslında planımı yapmış, gerekenleri yapmıştım. Neyse, ben kahvemi içtim, alışveriş yapmam gerekiyordu. Almam gerekenleri aldım ve tekrar evime dönmeye karar verdim. Evime döndüm ve acaba bundan sonra neler olacak diye düşünmeye başladım. Neyse yine bir gün böyle çok seksi ve açık bir şekilde giyinerek bu sefer evlerinin karşısında bulunan sokakta onu beklemeye başladım. Hatice’nin evden çıktığını görünce de hemen kapısına gittim ve zili çaldım. Kapıyı elbette eşi açtı ve beni yine son derece seksi görünce ‘İrem hoş geldin, geç eve Hatice dışarı gitti bir iki saatlik işi var’ dedi.

Ben de tamam diyerek hemen içeriye girdim. Yine evin içindeki koltuğa geçtim ve bacak bacak üstüne attım. Ancak artık o olayı anlamıştı ve ona kendimi gerçekten de becertmek istediğimi çok çok iyi bir şekilde hissediyordu. Yine aynı şekilde bana bakıyordu ve en sonunda dedi ki ‘İrem hayırdır senin sevgilin falan yok mu, yani hayatında birisi falan yok mu’ deyince ben de artık içimden gelenleri saymaya başladım. Söylemeyi az daha unutuyordum, bana kendisi bunları derken çok azgın biri olduğumdan da söz etti. Ben de bunu nereden anladığını sorunca da arabada yaşadıklarımızı bana anlattı.

Zaten bu şekilde konuşurken adam da benim niyetimi artık anladığından dolayı bir anda ayağa kalktı ve pantolonunu indirerek kocaman aletini çıkardı, bana dedi ki ‘hadi Hatice gelene kadar bir sakso çek, marifetini bana bir göster bakalım’ dedi. Ben de zaten bunu çok uzun zamandan bu yana bekliyordum. Hemen kalın aletini ağzımı aldım ve deliler gibi yalamaya başladım. Neredeyse yaklaşık 5 dakika içerisinde ağzıma boşaldı ve bana dedi ki ‘ben gerçekten de böylesini görmedim, tek kelimeyle harikasın, bunu bir kez daha yapalım’ dedi. Tam üzerimizi toplarken Hatice geldi, kesinlikle zamanında gelmişti, çünkü biraz daha erken gelseydi bizi yakalayabilir. Hatice gelince de ayıp olmasın diye ben biraz daha oturdum ve sonra eve gitmek için oradan ayrıldım.

Biz tabi bu olayı yaptıktan sonra telefon numaramı da Hatice’nin kocasına vermiştim. Ben onun numarasını almamıştım, evden çıktım ve çıktıktan yaklaşık 1 saat sonra falan telefonum çaldı ama bilmediğim yabancı bir numaraydı. Ben telefonu açtıktan sonra Hatice’nin kocasıydı ‘karşıdaki sokaktayım’ dedi. Hemen bir otele gidelim şu yarım kalan işi bitirelim gibisinden cümleler kurdu, açıkçası o an bile inanılmaz heyecanlanmıştım. Bende bunu kabul ettim zaten, hemen bir yere gidip seks konusunda ihtiyacımızı gidermemiz gerekiyordu. Ardından da arabası ile yanıma geldi, arabasına bindim. Son derece lüks bir otele gittik, zaten dediğim gibi çok zengin bir adamdı, öyle kötü bir otelde benimle görüşmesi ona yakışmazdı.

Neyse odamızı ayarladık ve çıktık. Kapıdan içeriye girer girmez tekrardan pantolonunu indirdi yine aynısından o muazzam saksoyu bana yap dedi. Daha sonra bende tekrardan ona sakso çekmek için ağzıma aldım ve birkaç dakika içerisinde ağzıma tekrardan boşaldı. Ardından da ben soyundum ve beni yatırarak en tatlı yerimden yalamaya başladı. Yalamaya devam etti ve aradan yaklaşık yarım saat geçti, bu sefer bende boşaldım. Daha sonra içime girdi ve çok sert bir şekilde beni becermeye başladı, o an sanki zevkten ölecek gibiydim. Yaklaşık olarak 2 saat boyunca birlikte olduk. Artık içimde birikmiş olan tüm cinsel ihtiyacını gidermiştim. Ancak bundan sonra da onunla görüşmeye devam ettim. Kendisi hem Hatice ile birlikte oluyor hem de benimle birlikte oluyordu. Ancak bunu yaparken de çok zengin olduğu için beni de asla ve asla parasız bırakmıyordu. Ben hayatımdan sonra derece memnunum, bu iş bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Hatta bir keresinde bana ‘keşke senle evli olsaymışım’ dedi. Ben bir şey demedim buna ama sanırım biraz zaman geçince Hatice’yi bırakıp bana gelirse buna asla şaşırmayacaktım. Aslında bende bunu çok istiyordum ama dedim ya biraz zaman lazım bunun için.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.