Eve gelen kombi tamircisiyle sikişen kadın hikayesi

Eve gelen kombi tamircisiyle sikişen kadın hikayesi

Merhabalar sevgili arkadaşlar benim ismim Simge, 29 yaşında bir bayanım ve evliyim. Bunun yanında buğday gibi görünen gerçekten de şahane kokan bir vücuda sahibim ve 5 yıllık bir evliliğim var arkadaşlar. Bunun yanında bir diş kliniğinde sekreterlik yapıyorum. Yani orada çalışıyorum. Ayrıca da ufak bir kızım var ve 2 yaşında. Tabii ben çoğu zaman hatta bütün gün işte olmamdan dolayı evladımı gerçekten de yakından tanıdığım bir bakıcıya emanet ediyorum ve işime bu şekilde gidiyorum. Çok açık ve net olarak söyleyebilirim ki, eşim beni gerçekten de hayattan soğutan belki de benimle ilgilenmeye hayattaki tek kişi diyebilirim.

Arkadaşlar özellikle ilk tanıştığım günlerdeki o kibar, nazik ve yakışıklı erkeği artık arar oldum diyebilirim. Hemen her gece seks yapan, beni adeta yatakta deli eden ve mutluluktan uçuran erkekten maalesef eser kalmadı. Zaten özellikle şu son dönemde varlığım da yokluğum da fark etmiyor gibi davranıyor. Sabah çıkıyordu mesela, akşam eve geliyordu, geldiği gibi biraz kızıyla zaman geçiriyor ve ondan sonra televizyonun başına oturuyordu. Yatana kadar oradan kalkmıyordu. Yani bu yaptıkları aslına bakarsanız ona elbette ki son derece normal ve doğal geliyor olabilir. Ancak şunu bilmiyor ki benim kadınlık duygularımı düşünmeyen bir adam haline gelmişti. İşte ben bu durumdan oldukça sıkıldım.

Kimi zaman kendime diyorum bu iş böyle olmaz al başını git, bırak bu adamı. Ancak kızımız var bu nedenle de onu babasız bırakmak asla ve asla istemiyorum. Şundan emin olun her ne yaparsanız yapın kesinlikle baba sevgisi görmeden çocuklarınızın büyümesine müsaade etmeyin arkadaşlar. Ben de bu nedenle huzuru belki de başka yerde bulurum diyerek kaçamak yapma konusunda artık fikir edinmeyi başladığım. Öyle yapıyorum zaten, sürekli işte olduğumdan dolayı işim biraz uzun sürüyor ve eve bazen geç gelmeler oluyor ya da son dönemde olmaya başladı diyelim.

Aslında ben bunu tabii ki işimden dolayı yapmıyordum. Maalesef kocamdan dolayı yapıyordum. Neyse aradan belli bir zaman geçtikten sonra artık iş yerinden arkadaşlarımla, zaman geçirmeye başladım. Bir gün akşam üzeri sinemaya gidiyordum, işte bir gün akşam üzeri bir kafeye gidiyorduk sonra yemek yiyorduk bu şekilde zaman geçmeye başlamıştı. Aslında yavaş yavaş az da olsa hayatın tadını almaya başlamıştım diyebilirim. Ancak sürekli bunu yapmam en nihayetinde bir şekilde kocamın gözüne batmıştı. Yani bu durum benim hiç dikkatimi çekmemişti diyebilirim. Çünkü her akşam dışarıda olmamdan dolayı kafam boşalıyordu ve eve rahat geliyordum. Bir akşam kocam beni aldı karşısına ‘sen dedi ne yapmaya çalışıyorsun, evin ve çocuğun ile ilgilenmez oldun, neyin derdindesin’ dedi.

İşte bunu söyledikten sonra aslında ona kızdım ama çocuğunla zaman geçirmiyorsun demesi bir anda aklıma bu dediklerinin doğru olduğunu hissettirdi ve kızımdan biraz uzak kaldığımı fark ettim. Ardından da zaten senelik iznin vardı, onu kullanmak için iş yerine gittim ve bu anlamda oradan izin aldım. Artık 10 gün boyunca evde olup kızımla zaman geçirmek ve o aradaki soğukluğu biraz olsun gidermeye karar vermiştim. Bu nedenle bakıcıyı göndermiştim, çünkü ben varken bakıcıya gerek olmadığını düşünüyordum.

Ancak tabi aradan birkaç gün geçince bu sefer de her akşam böyle dışarı çıkmalarımı gezmelerimi özlemeye başladım. Arkadaşlarımın da özellikle sosyal medyadan paylaşımlarını görüyordum ve bu durum bende birazcık kıskançlık yaratmaya başladı. Neyse bir sabah kalktım, kocaman kahvaltısını hazırladım, o kahvaltı ettikten sonra kocamı da işe gönderdim. Bu şekilde aradan birkaç gün geçti ancak ben çok azgın olmaya başlamıştım ve kocamla zaten aramızda bu anlamda bir sıkıntı olduğundan dolayı sadece kendimi tatmin edebilmek içimden gelmişti. Kızımı uyuttum daha sonra da duşa gireyim dedim. Bir baktım ki sıcak su gelmiyor, biraz daha uğraştım kombinin yanına gittim ancak kombide sıkıntı vardı ve bu nedenle de eve tamirci çağırmaya karar verdim. Aradan yaklaşık yarım saat geçtikten sonra tamirci adam geldi. Ancak o adam neydi öyle! Yani vücut yapısıyla, kaslı kollarıyla gerçekten de şok olmuştum. Yani içimden ‘ bu nasıl tamirci’ diye de söyleniyordum.

Ona sıcak suyun gelmediğini, kombide bir sıkıntı olduğunu falan söyledim. Tamam dedi, daha sonra içeri geçtik. Tabii o işini yaparken bir taraftan onu izliyordum, yani böyle güçlü kaslı kolları olan bir erkeğim olsa da, beni de böyle becerse diye içimden geçirdim. Adamlar resmen gözümü alamadım. Neyse, biraz zaman geçince ona yardımcı olmamı istedi bu sayede ona biraz daha yakınlaştım. Tabii bu yakınlaşmanın sonrasında bir anda kalçam ona temas etti yani bana dokundu. O an aletinin çok büyük olduğunu hissettim çünkü dokunmasıyla adeta kendimden geçmiştim. Adam önce ‘af edersiniz’ dedi, biraz da utangaç bir adamdı. Ben de yok dedim, sen beni merak etme işine bak dedim. Ancak kendi kendime de artık bu fırsat kaçmaz adam resmen ayağına gelmiş, ben bunu kaçıramam dedim. Daha sonra kendi isteğimle bir kez daha bilerek ona dokundum ve rastlantı olmasın diye de kalçamı bilerek ona sürttüm.

Ben tabii böyle yapınca adam bunun bilerek olduğunu hemen anladı ve bana baktı. Bakar bakmaz ateşli dudaklarıma yapıştı. Ben de hemen karşılık verdim ve kalçalarıma elleriyle dokunmasını ve onları sıkmasını istedim. Aceleci davranması gerekiyordu, çünkü hem çocuğum uyuyordu hem de işe gitmesi gerekiyordu. Birdenbire beni duvara yasladı hemen mini eteğimin altından kilodu çıkardı ve kalın damarlı aletini bana soktu. Adam inanılmaz hızlıydı, hatta yavaş ol dedim ama beni dinlemedi. Resmen beni deli ederek içimden geçiyordu diyebilirim. Gerçekten de az önce dedim ya, tam düşündüğüm gibi kocaman bir aleti vardı. Bana her soktuğunda sanki ağzımdan çıkacağını falan hissettim. Ardından da banyoya girdik ve banyoda da onunla birlikte olmaya devam ettik. Bu kez de klozetin üzerinde beni bir güzel hem de ateşli biçimde becerdi. Dakikalarca deli etti ve en sonun da beni boşalttı ve ardından da işini bitirince sıcak suyu da hallederek oradan ayrıldı.

Peki arkadaşlar, daha sonra ne oldu dersiniz? Demiştim ya 10 gün boyunca iznim vardı işte bu nedenle de ben her gün bir bahane ile onu eve çağırdım. Kızımı uyuttum ve onunla birlikte oldum, bu sayede cinsel açlığımı da gidermiş oldum. Ancak olay elbette bununla sınırla falan kalmadı. Aradan 10 gün geçip iznim bitmesine rağmen ne yapıcam diye düşünürken adamın numarasını aldım. Artık onun da evine gidiyor ve muhteşem deneyimler yaşıyorduk. Bir anda hayatıma nereden girdi bu adam bilmiyorum ama resmen beni hayata bağladı. Kocamla sıkıntılar aynı devam ediyor ama bu adam beni benden alıyordu! Ondan vazgeçmeye ise niyetim gerçekten de yok, çünkü bu kadar iyi beceren başka birini tanımadım, bu nedenle inanılmaz mutluyum.

ensest sikiş hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.