Grup seks tutkunu olan Zehra

Grup seks tutkunu olan Zehra

Arkadaşlar merhabalar, benim adım Zehra, 24 yaşındayım. Öncelikle söylemek isterim ki tek kardeşim ama bir tane de üvey olan üvey abim var. Biz anne ve üvey babamla yani ailemle Bursa’da yaşıyoruz. Ben hayatımdan aslında son derece memnun olan biriyim arkadaşlar, son derece iyi bir firmada pazarlamacı olarak çalışıyorum. Bunun yanında da Gaye isminde gerçekten de çok ama çok iyi anlaştığım bir kız arkadaşım var. İşe bile emin olun her zaman için onunla birlikte gidip geliyoruz. Aslında Gaye son derece seksi bir kızdır hatta benden bile seksidir diyebilirim, bu nedenle de onun arkasından koşturan ve onunla birlikte olmak isteyen birçok erkek. Ancak oda aslında abimden hoşlanıyormuş, ben bunu elbette bilmiyordum ama daha sonra anladım zaten. Neyse, bir gün böyle işten çıkınca onu yemeğe davet ettim, beni kesinlikle kırmadı. Eve geldi, bu arada aslında ailem de onu çok ama seviyordu. Neyse eve girdik arkadaşlar, abim televizyon izliyordu daha sonra Gaye gitti ve önce anneme daha sonra da abime selam verdi, ardından da abimin karşına geçip birlikte oturmaya başladık. Aslında abime baktım bir arada devamlı Gaye’ye bakıyordu, kaçamak şekilde bakıyordu, bir baktım arkadaşımda aynı şekilde ona bakıyordu. Ben hemen ortaya bir laf attım ve ‘valla siz iyi anlaşırsınız gibime geliyor’ dedim.

Daha sonra baş başa kaldık, ben ona dedim ki sesli biçimde ‘görüyorsun Gaye, abim gerçekten de son derece yakışıklı birisi’ dedim, aynı şeyleri bu kez de onun için söyledim aslında bir yandan da neden bilmiyorum ama sanki burnuma böyle havada aşk var kokusu falan gibi geliyor dedim. Ancak ben bunu dedikten sonra abim hemen araya girdi ve ‘ yok ya o beni istemez ki, bir kere kendisi inanılmaz güzel, bunun yanında birde bana bak’ dedi ama aslında şaka yapıyor ve nabız ölçüyordu. Bunu deyince de abime gülüştük, ardından da bir anda abim yerinden kalktı ve bu kez de kızın yanına oturdu. Nedensiz yere ellerini tuttu ve beklemediği bir anda çıkma teklifi ederek ‘benim en güzel çiçeğim olur musun ‘dedi, bunu dedikten sonra da kız arkadaşımda hiç beklemediği şekilde ‘neden olmasın’ dedi, ardından da zaten artık güzel bir ilişkileri oldu ve de sevgili oldular. Ancak bir birlerine gerçekten de bana göre inanılmaz anlamda yakıştılar. Artık her zaman için iş çıkışına doğru abim geliyor ve onu alıyordu, hatta zaman geçince bu kez de baktım ki Gaye artık uzun süreli biçimde bizim evde takılıyordu. Bende bir gün abime dedim ki ‘istersen artık evlen bu kızlar, baksana zaten sürekli evimizde’ dedim, oda bana biraz da sitemli biçimde ‘sen bana karışma bakalım’ dedi.

Ardından da bir baktım Gaye’yi kendi odasına götürdü odada film açıtılar ardından da izlemeye başladılar. Ben bir arada oradan geçerken film seslerini duydum ve çaktırmadan hemen onlara kapının deliğinden baktım. Ancak gerçekten de oldukça azgın olan abim sürekli olarak Gaye’nin bacaklarını okşuyordu, tabi bunun yanında benim arkadaşımda her zaman için dekolte giyindiği için her şey neredeyse ortadaydı. Kız ardından da abimle ateşli biçimde sevişmeye başlayınca bu durum doğal olarak beni de inanılmaz azdırdı, bende o zaman benim seks yapacak erkeğim yok ama bunların da seks yapmasını bu nedenle asla istemiyorum diyerek hemen kapıyı çaldım ve içeri girdim. Abimde bir anda sinir oldu ve ‘hayırdır ya neden geldin’ dedi ve beni tersledi. Ben bu duruma gerçekten de çok sinir olmuştum ‘ya aslında bende gerçekten de seks yapmak isterim acaba grup falan yapsak olur mu’ dedim ama bunu elbette içimden dedim, ardından da kapıyı kapattım ama bu kez de onların seks yapmalarına izin verdim. Bir baktım abim Gaye’nin bütün elbiselerini çıkarmış amını resmen deli gibi yalıyordu, Gaye’de inanılmaz inliyordu hatta ara ara ‘hadi aşkım artık gir içime’ diyordu ve inanılmaz azıyordu.

Gerçekten de abim öyle bir becerdi ki kızı içeriden gelen inleme ve farklı sesleri neredeyse tüm apartman duyacaktı, yani o kadar çok bağırıyordu. Neyse onların işi bitti ve ertesi gün oldu, bende hemen kıza şaka yapmak istedim ve ‘ya kızım abimle birlikte olurken nerdeyse tüm bina sizi duyacaktı’ dedim, o da bana ‘ne yapayım tatlım, abinin aleti inanılmaz büyük ve kalın, bu nedenle de bana resmen zevk çığlıkları attırdı’ dedi. Gerçekten de o kadar çok azdım ki abimin aleti de resmen benim istediğim gibi çok büyük ve kalınmış, hemen orada bir daha şaka ile karışık bir şey dedim ve ‘ya kızım keşke beni becerse’ dedim. Ancak bir anda şok oldu ve ‘ne diyordun kızım sen o senin abin’ dedi ve bana kızdı. Ancak ben mutlaka ve mutlaka grup yapacaktım bunu hissediyordum. Bunu yapmak için de onu tehdit ettim ve dedim ki ‘eğer bu anlamda grup seks yapmazsak o zaman sizi ayırmak için emin ol ne gerekirse yaparım’ dedim. Ancak bana halen daha saçmalıyorsun, abim falan bunu kabul etmez dedi. Bende içimden sen bilirsin ama göreceksin kabul edecek dedim. Neden dedim çünkü abimin gerçekten de son derece azgın biri olduğunu çok ama çok iyi biliyordum.

Neyse akşam olunca eve gittik, yine bunlar abimin odasına geçtiler ve hemen seks yapmaya başladılar. Tam o esnada Gaye abime ‘ya kız kardeşinde bize katılsa ve burada harika şekilde grup yapsak belki de daha mutlu olursun’ dedi. Abimde biraz düşünde ve benim bunu istemeyeceğimi söyledi, ben bunu duyar duymaz hemen içeriye girdim ve abim yeter ki mutlu olsun dedim, bir anda onun o kalın aletini yalamaya başladım. Üvey abim gerçekten de azgınlıktan artık ne yapacağını bilemiyordu, öte yandan oda kızın sulanmış olan amını yalıyordu. Gerçekten de ben üvey abimin aletini çok sevmiştim, içime girmesi ise bana ayrı bir zevk verecekti. Ardından Gaye abimin kucağına çıktı ve hemen zıplamaya başladı, neredeyse bir saate yakın bir süre üvey abim Gaye’yi becerdi ve aynı anda ikisi de boşaldı ve daha sonra da duşa girdik.
Üvey abimin ikinci defa ise beni becermesini istiyordum ve zaten bu uzun sürmedi. Hemen tekrardan odaya geçtik ve ben yine üvey abime deliler gibi sakso çekmeye başladım. Kalın olan aletini yeniden kaldırınca hemen domaldım ve de içime girmesini istedim. Hemen içime girdi ve gerçekten de inanılmaz zevk alıyordum. O gece üvey abim hem beni hem de sevgilisi olan Gaye’yi resmen deliler gibi becerdi. Bende aynı şekilde bundan çok zevk aldım, daha sonra bende bir erkek arkadaş buldum ve artık 4 kişi olarak grup yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.