Halasının kocasıyla sikişen genç hatun anlatıyor

Halasının kocasıyla sikişen genç hatun anlatıyor

Herkese öncelikle selam diyorum sevgili arkadaşlar. Size başımdan geçen ama kesinlikle de gerçek olan bir seks olayını anlatmak istiyorum. Özellikle de ensest tarzında olan seks hikayelerini seven kişiler için güzel bir deneyim olacaktır gibime geliyor. Öncelikle kısaca kendimi tanıtmak isterim, benim adım Sevda, 21 yaşındayım. Açıkçası uzun zaman önce aileme kaybetmiş biriyim, ailem gidince de babamın kardeşi yani halam bana sahip çıktı. Açıkçası halam gerçek anlamda çok ama çok iyi birisi benim için. Artık hayattaki annem gibi oldu desem asla yalan demiş olmam. Her zaman için benimle yakından ilgilenir, bunun da ötesinde bana gerçek bir anne şefkati verirdi. Ancak maalesef ben onun eşiyle birlikte olarak farkında olmadan, o bilmese bile ona ihanet ettim diyebilirim. Halam iş yerinde çalıştığı için devamlı olarak dışarda oluyordu. Hatta bazen şehir dışına bile gidiyordu, kendisi bir firmada pazarlamacılık yapıyordu. Neyse yine bir gün böyle bir iş için şehir dışında olması gerekiyordu. Tam olarak hatırlamıyorum ama sanırım en 3-4 gün olmayacağını ve bir şeye ihtiyacım olursa o zaman kocasından isteyebileceğimi söyledi.

Kocası da aslında en az onun kadar beni seviyordu, ancak şu var ki o benim gözümde inanılmaz yakışıklı biriydi, bu nedenle bende zaten uzun zamandan bu yana aslında onunla birlikte olmak yatmak istiyordum. Hatta ben bazen uzun zaman seks yapamıyordum işte o zaman halamın kocası da keşke beni halamı bağırttığı gibi becerse diye düşünüyordum. Mesela bazı gecelerde onlar yatak odasında seks yaparken ben onları kapı deliğinden izlerdim. Halamın kocasının gerçekten de aleti çok büyüktü, hatta tam benim arzuladığım gibiydi. Zaten o aleti bir kez görünce o günden sonra onunla seks yapma isteğim inanılmaz derecede artmıştı. Halam yoktu ve bu yüzden de halamın kocasının da seks ihtiyacı vardır diye düşünerek onu azdırmaya karar verdim. Bu nedenle de evde oldukça açık şekilde giysiler ve mini şortlar giymeye başladım. Dediğim gibi tek isteğim onu tahrik etmek ve sonrasında da beni becermesini sağlamaktı.

Zaten halamın kocası halamın yokluğunda doğal olarak da oldukça azgın bir hale gelmişti. En sonunda istediğim olacak gibiydi, çünkü artık ara sıra kaçamak şekilde de olsa uzun ve muhteşem bacaklarıma bakmaya başlıyordu, bu güzeldi! Çünkü başlamıştı planım sanırım tutmaya başlıyordu. Anladım ki halamın kocası da artık beni istiyordu. Hatta bir gün bilerek bir şey yaptım ve banyoya girdim. Ancak girince beni izlemesi için kapıyı bilerek açık bıraktım. Duşa girmesine gerek yoktu, kapıdan geçse bile beni rahatlıkla görürdü. Ben o sırada banyo ederken bir yandan da kutumla oynuyor ve kendimi tatmin ediyordum. Ancak nedense bir türlü o istek arzu geçmek bilmedi. Bende bu durumda duştan hemen çıktım. Ardından da havlu ile kurulanırken önümden geçti ve bana ‘istersen kapıyı kapat’ dedi. Bende ona tamam dedim, hatta kendi kendine söylendi ‘insanın aklına başka şeyler geliyor seni böyle görünce’ dedi. İşte dedim tamam, bu oldu artık!

Daha sonraki gün ben evde bu kez daha da açık şekilde giyinmeye başladım, hatta bilerek kendi odamda iç çamaşırlarımla yatıyor, uzanıyordum. Mesela yemek diyelim, hazır olduğunda hemen beni çağırıyordu bu nedenle bende bilerek odamda uzanıyordum. Derken bir gün yine beni yemek için çağırmaya geldi ve odamın kapısını açtı. Beni zaten iç çamaşırlarımla görünce artık o da dayanamadı ve bana ‘erkek arkadaşın yok galiba’ dedi. Bu denli azgın olduğumu anladı, bende ona ‘ne alaka olur mu öyle şey’ dedim. Ardından da o da bana açık şekilde ‘ e baksana yavrum benimle olmak için görmüyorum sanma neredeyse her yolu deniyorsun’ dedi. Bende artık dayanamadım ve ondan çok hoşlandığımı ama bana kızar diye onu bunu söylemekten çekindiğimi anlattım. İşte tam o sırada o da bana aynı duyguları hissediyormuş, bunu örendim. Bunu duyunca bende hemen kalktım ve onunla önce öpüşmeye başladım. Bir anda olay hızlandı ve resmen deliler gibi sevişmeye geçtik, gerçekten de azgınlıktan neredeyse beni parçaladı diyebilirim. Ben ona ‘bana bak beni yavaş şekilde becermeniz istiyorum’ dedim.

Ben zaten oldum olası az önce de dediğim gibi kalın ve uzun olan aletleri inanılmaz seviyorum, bu nedenle de hemen diz çöküp ona sakso çekmeye başladım. Hatta bana ‘yavrum halan bile bu kadar iyi sakso çekemiyor, devam et yavrum’ diyordu. Bende bunu duyunca daha da azgınlaştım ve çılgınlar gibi aletini yalıyordum. O zaten bu durumda daha da fazla dayanamadı ve bir anda yüzüme boşaldı. Ancak ben durur muyum asla, hemen yüzümü temizledim. Artık sıra ona gelmişti, bende hemen yatağa uzandım, usulca geldi ve amımı neredeyse yarım saat boyunca yaladı. Bilerek içime girmiyordu, derdi belli! Beni yalayarak deli etmek ve iyice zevke getirmek istiyordu, ben zaten o yalarken çoktan 2 defa orgazm bile olmuştum. Ancak artık canıma tak etti ve ‘yeter artık gir şu içime’ dedim. Ardından o da ayağa kalktı ve kalın olan aletini usulca yavaş bir şekilde sokmaya başladı. Gerçekten de o anda resmen muazzam bir zevk veriyordu bana, zaten hem büyük hem de aynı anda kalın olunca size asla anlatamayacağım kadar zevk yaşadım diyebilirim.

Bu şekilde devam ederken birden bire hızlandı, hatta ona ‘yavaş canım çok acıyor’ bile dedim. Ancak adam azgınlıktan mıdır nedir asla durmak nedir bilmiyordu. Kendisi de zaten bu şekilde sertçe beni becerirken kendinden geçmişti. Bir süre becerdikten sonra ise amım onun o kalın olan aletine alıştı ve iyice açıldı. İşte o zaman az önceki acının yerini gerçekten de eşsiz bir zevk aldı. Ben onun altında inlerken o ise benden daha çok zevk alıyordu. Bu durum zaten sesinden ve halinde belliydi, daha sonra kucağına aldı beni ve ayakta iken o şekilde indirmeden neredeyse yarım saat boyunca becerdi, en sonunda da boşaldı. Ardından duş adlı ama yetmemiş olsa gerek tekrardan yatağa geçerek bir kez daha kutumu yalamaya başladı. Beni bir kez daha azdırmasını bilmişti, işte bu kez de ben onun kucağına çıktım ve üzerinde zıplamaya başladım, bu gerçekten de harika ötesi bir zevkti. O gün gerçekten de muazzam bir deneyim yaşamıştık ve sonunda ikimiz de yorgun düştük. Artık halamın olmadığı zamanlarda devamlı olarak seks yapıyoruz, hatta sanırım artık beni neredeyse ikinci karısı falan olarak görüyor diyebilirim. Bu durum bu şekilde çok devam etti arkadaşlar, neredeyse ben evlenene kadar yani 3 yıl boyunca birlikte oldum. Evlendim, onlara uzak oturmuyoruz ama bıraktım mı, hayır! Halen daha evli bile olsam arada kocam yokken ve halam yokken birlikte oluyoruz. Mükemmel deneyimler yaşıyor ve adeta kendimizden geçerek saatlerce sevişiyoruz.

ensest sikiş hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.