İri Göğüslü Kızın Otel Odasında Gizli Çekim Sikişi

İş yerinden düşürdüğü kızı neredeyse her akşam sikiyor. Evli olan kadın her gece kocasına ayrı bir bahane bulup manitası ile bir posta sikişip sonrasında eve geçiyor. Adam arkadaşlarına sürekli bu kızı siktiğini anlatıyor ama kimse de adama inanmıyor. Kız o kadar güzel ki bu çirkin adamın bu sikeceğine kimse inanmıyor.

Adama inanmadıkça adamın da zoruna gitmeye başlıyor artık. En sonunda niyeti bozan adam her akşam sikiştikleri eve gizli kamera yerleştiriyor. Yine iş yeri çıkışında sikiş evlerine geçiyorlar. Ama bu sefer gizli kamerada kayıt altında evin için de sikişmeye başlıyorlar. Adam harbiden dediği gibi de kadını yatağın üzerinde domaltıp zevkli bir şekilde sikip sonrasında kocasının yanına gönderiyor.

Gizli Çekim Evli Kadın Sikiş Filmini İzle

Hem sikiyor hem de sikerken kocan mı daha iyi sikiyor yoksa ben mi diyor. Azgın orospu kadında sensin benim kocam onun ile yatmıyorum bile diyor. aAdın kocasına vermiyor ama her gece iş arkadaşı ile sikişip zevkli anları yaşıyorlar.

E adamın keyfi yerinde tabi iki de bu kadar güzel bir kadını her akşam sikmek her kesin harcı değildir. Ben izlerken çok aşırı şekilde beğendim açıkçası. Böyle güzel bir gizli çekim sikiş filminin daha uzun olmasını isterdim. Ama adam kameranın dakikasını ayarlayamadığı içn sadece 5 dakikalık bir porno filmi olmuş. Eminim ki bu 5 dakika bile zevk almanıza yeterli olacaktır. Her kese keyif dolu bir seyir için de olmanızı dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.