Kocamın Arkadaşı İle Yasak İlişkimiz

Kocamın Arkadaşı İle Yasak İlişkimiz

Selam sevgili arkadaşlar, size bugün eşimin iş yerinden arkadaşı ile yaşadığımız son derece güzel aynı zamanda beni benden alan hikayemi anlatacağım. İsmim öncelikle Aysel, 28 yaşında bir bayanım ve kocamla yaklaşık 2 seneden bu yana evliyim. Eşim bu arada üniversite mezunu bu nedenle de kısa dönem askerlik yapacaktır ama bunu evlendikten sonra yapacağını söyledi bende bunu kabul ettim ve hemen sonrasında da evlendik. Aslında ilk dönemlerde aramız gerçekten de son derece iyiydi, cinsel anlamda benim yüksek olan iştahımı, açlığımı alıyor ayrıca da beni her anlamda tatmin ederek doyuruyordu. Ancak aradan biraz zaman geçtikten sonra neden bilmiyorum ama bu kez de benle çok ilgilenmemeye başladı. Nedeni kendisine sorduğum zaman da yakında askere gideceği ve bu nedenle de benden ayrıca kalacağını bu yüzden kafasının orada olduğunu söyledi. Bende ona ‘üzülme ben seni elbette beklerim hem zaman biliyorsun göz açıp kapayana kadar geçer’ dedim.

Ardından da onu mutlu etmek için yatak odamıza gidelim seks yapalım dedim, ardından da onun elinden tutarak hemen yatak odasına götürdüm. Odaya geçince hemen beni soydu ve ardından da amıma doğru eğildi, arkadaşından da hemen yaşamaya başladı, gerçekten de öyle bir yalıyordu ki bunu size asla ve asla anlatamam. Ben devam etmemesini ve artık içime girmesini istiyordum, bu nedenle de ona ‘nolur yeter artık içime gir’ dedim, o da bana döndü ve olmaz dedi, ardından da ona sakso çekmemi istedi. Bende kabul ettim ve hemen aldım ağzıma aletini, bende aynı kendisi gibi yalamaya başladım resmen aletini gırtlağıma kadar alıyordum arkadaşlar. En sonun da o da dayanamadı ve ağzımın içine boşaldı tabi, ben bunu elbette bırakmadım ve hepsini de afiyetle yutup devam ettim, ardından biraz daha yaladım ve en sonunda tekrardan kaldırdım.

Ben kocama ‘aşkım hadi artık gir, beni deliler gibi sertçe becer’ dedim, o da hemen tamam ama bu kez arkadan istiyorum, çünkü artık buna dayanamıyorum dedi. Bende kabul ettim ve beni bu gece anal yoldan becer o zaman dedim. Hemen sonra da yalamaya başladı, ardından ben önce önden becermesini istedim, kabul etti ve hemen içime soktu, gerçekten de bu bana resmen ilaç gibi geldi, adeta aleti taş gibiydi. Neredeyse çılgınlar gibi en az yarım saat boşalmadan beni becerdi, ancak en sonunda da içime boşaldı ve hemen birlikte duşa gittik. Orada da asla doymamıştı bir yandan beni aynı zamanda amımı ve arkamı yalamaya devam ediyordu, hemen beni domalttı ve bir yandan da götümü yalayıp parmağı ile deliğimi genişletiyordu. İşte en sonunda da aletinin başını soktu, ancak gerçekten de o kadar büyük bir acı vardı ki size bunu asla anlatamam.

Daha sonra biraz bekledi ve hemen sonrasında da bu kez yavaş şekilde git gel yapmaya başladı, açıkçası o an için deliriyordum, delik genişledikçe bende muazzam seviyede zevk almaya başladım. En sonunda da daha hızlı becer, bu inanılmaz zevkliymiş dedim, o da bana tamam dedi ve çok daha sert biçimde beni becermeye başladı. Emin olun son derece farklı aynı zamanda da eşsiz bir zevkti, emin olun bu zevki birçok insan hayatı boyunca yaşamamıştır diyebilirim. En sonunda zaten tekrardan içime boşaldı hemen birlikte gittik ve de duşumuzu aldık, ardından da odamıza gittik. Ancak neden bilmiyorum bu kez de ben asla doymamıştım hemen ona tekrar arkadan istiyorum dedim. Çünkü gerçekten de inanılmaz zevk vericiydi anal yoldan seks, bu nedenle de canım bir kez daha istedi, o da zaten dünden razı olduğu için kabul etti ve sakso çekmeye başladım.

Ardından da hemen aletini aldım ve yine resmen gırtlağıma kadar aldım, bilerek yaptım ki hemen kalksın da beni bir güzel anal yoldan becersin diye, ardından da aleti tekrardan kalkınca bir kez daha beni domaltıp bu kez yine aralıksız biçimde uzun süre beni becerdi, en sonunda boşaldı ve ardından uyuduk. Sabah olunca kalktı ve hemen askerlik için gerekli yere gitti ve artık teslim olacağını bu nedenle de kısa da olsa beni görmeyeceğini ama çok özleyeceğini söyledi. Ardından da zaman geldi askerlik için yola çıktı. Aslında bundan sonra neredeyse yarım yıl olmayacaktı ve ben açıkçası buna nasıl ya da ne şekilde dayanacağımı asla bilmiyordum. Kendisi askere gittikten sonra hemen beni aradı ve ‘hayatım merak etme ben geldim gayet iyiyim’ dedi ardından da telefonu kapattı. Askere gitmesinin üzerinden neredeyse 2-3 ay falan geçmişti ve benim de bu sırada doğum günüm geliyordu. Eşim beni orada bile asla unutmamış ve iş yerinden bir arkadaşına bana vermesi için hediye yollamıştı. İş arkadaşı zaten bize de oldukça yakın bir yerde oturduğu için hemen hediyeyi getirdi, kapıyı çaldı ve bende hemen açtım. ‘bana eşiniz gönderdi bunu, sizin doğum günü hediyeniz’ dedi ve arkasından da hediyemi verdi, bende ayıp olmasın diye içeri aldım ve bir şey ikram etmek istedim. Kendisi de kabul etti ve içeriye girdik. Hemen bir bardak soğuk kola doldurdum ve getirdim ancak üzerimde gecelik vardı hatta son derece de kısaydı, bu yüzden de adam devamlı olarak bacaklarıma bakıyordu.

Aslında bende zaten kocamın yokluğunda inanılmaz şekilde azmıştım, hemen döndüm ve ‘sanırım fiziğim falan hoşunuza gitti, çünkü dikkat ediyorum eper süredir bakıyorsunuz’ dedim. Adam önce utandı ama sonra ciddileşti ve çok açık bir şekilde ‘açık olayım ki evet, gerçekten de harika fiziğiniz var ancak ben aslık daha fazlasını merak ediyorum’ dedi, bunu der demez bana bir şeyler olmaya başladı. O zaman bende ona hemen yakınlaştım ve geceliğimi çıkardım, ‘o zaman merak ediyorsan gel bakalım, bir de yakından bak’ deyiverdim. Hemen yanıma geldi ve önce beni muazzam biçimde yalamaya başladı. Gerçekten de eşim kadar olmasa bile yine de çok güzel yalıyordu, bende uzun zaman sonra yine muazzam bir zevk almaya başladım, hemen içime gir diyordum ve ayağa kalktı, ardından da sert bir şekilde içime girdi. Gerçek anlamda son derece azgındı bu adam, sanırım uzun zamandır da seks falan yapmıyordu gibime geliyor.

Beni bu nedenle de resmen deliler gibi beceriyordu ama ben bundan öyle bir zevk alıyordum gerçekten de mükemmeldi. Ayrıca bir yandan parmağı ile arka tarafımla oynuyor ve bu durum bana eşsiz bir zevki de veriyordu. Biraz daha devam etti ve sonra bu kez arkadan becerdi, uzun zamandan sonra seks yapmış ve açlığımı gidermiştim. Bu adamla sadece bir defa birlikte oldum ama beni yetti, zaten aradan kısa zaman geçince eşim geldi ve onunla tekrardan ateşli gecelere devam ediyoruz askerde olduğu günlerin acısını her gün çıkarıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.