Kocasını aldatan kadın sikiş hikayesini anlatıyor

Kocasını aldatan kadın sikiş hikayesini anlatıyor

Herkese ilk olarak selamlar ve ayrıca da merhabalar demek istiyorum. Benim ismim Hasret, gerçekten de uzun boyluyum, biraz kiloluyum ama daha da önemlisi gerçek anlamda tam bir seks manyağı olan bir kadınım. Yani açıkçası biliyorum, benim bu tutkum nedeniyle bir gün başıma çok ciddi bir dert gelecek ama bu ne zaman olacak işte onu tam olarak kestiremiyorum. Ancak yakın zamanda bu durumdan da pek kurtuluş yok gibi görünüyor. Çünkü dedim ya cinselliğe asla ve asla doymayan bir tarafım var arkadaşlar. Sanki böyle bir tane değil 5 tane hatta 10 tane adam bile gelse asla ve asla bana yetmeyecekmiş gibi geliyor. Bunların yanında ben normal hayatımda elbette evli olan birisiyim. İki tane de çocuğum var ama bir de bir türlü iş görmeyen ve beni hiçbir zaman için doyuramayan bir kocam var. Açıkçası bana seks konusunda hiçbir zaman yetmiyor arkadaşlar. Bu nedenle de evde artık kendi kendimi tatmin etmekten gerçekten de çok sıkıldım ve bundan bunaldım. Normal hayatımda ne yapıyorum derseniz, sürekli olarak evden çıkıyorum, arkadaşlarımla buluşuyorum, onların yanına gidiyorum ya da onlar bana geliyorlar. Kadın kadına toplanıp zaman geçiriyoruz.

İşte herkes anlatmaya başladığında ise, benim kocam bu şekilde yapar, benim kocam böyle yapar, ötekiler benim ki çok daha iyi yapar ama konu dön dolaş bana gelince gerçekten de ağzımdan hiçbir şey çıkmıyor. Tabii ki onlara gidip de kocam da beni iyi beceremiyor diyemiyorum. Yoksa bu durum beni gerçekten de çok ama çok rahatsız etmeye başladı. Bizimki ne yapıyor diyorsanız, işten geliyor, işten geldikten sonra yemeğini yiyor ardından televizyonunu izliyor daha sonra da gidip yatıyor. Hiç demiyor ki; ya bu kadının bir ihtiyacı var mı, şununla bir ilgilensem sabahlara kadar birlikte olsak! Yok bunların hiçbiri benim kocamda yok. Ben aslında bu durumdan dolayı çok gerildim gerçekten de çok gerildim arkadaşlar. Neredeyse hemen her gün değişik değişik videolar açıp kendi kendimi tatmin etmeme rağmen artık daha fazla dayanacak gücümün kalmadığını kısa bir zaman öncesinde anladım. Kiminle ne yapsam diye düşündüm. Bu nedenle de hiç kimse duymadan bu işi yapabilir miyim diyerek araştırmaya başladım. Karşıma gerçekten de güçlü kuvvetli bir adam çıksın istiyordum, onu bulmam gerekiyordu ve dediğim gibi öyle birinin çıkması gerekiyordu. Ancak nereden bulabilirdim ki, daha sonra aklıma artık gelişmiş olan teknolojiden dolayı internet geldi. Hemen cep telefonumdaki internete baktım ve uzun uzun uğraşlar sonunda bize çok da yakın olmayan ama çok da uzak olmayan bir adamla tanıştım. Adamla ilk başlarda sadece gündüz zamanlarında konuşuyordum ve aslında birbirimize bir şeyleri anlatarak biraz yakın olmayı denemedik değil denedik. Adamın ismi Batuhan, 29 yaşında bir adam ve aynı zamanda evli. Kısacası işinde gücünde olan birisinden bahsediyorum.

Onunla hemen her şeyi konuştuk ancak asıl önemli olan onun da karısı ile arasında bir sorun olması ve kendisinin son derece çapkın bir adam olduğundan dolayı yerinde bir türlü duramayan biri olmasıymış. Mesela biraz aramızdaki durum samimi olunca onunla konuşurken arada ona şaka ile karışık derdim ‘beni kaç kere becerebilirsin falan derdim. O da 2 saate yakın durmadan olur diyordu. Tabii o bunları anlatırken bende bir yandan kendimi tatmin ediyor hatta banyoya girip kendimi sanki onunla konuşuyormuşum gibi onunla bir aradaymışım gibi hissediyordum. Artık bende en sonunda dayanamadım ve ‘bana gel müsait olduğun bir gün birlikte olalım’ dedim. Tahmin ettiğim gibi de oldu, kocamın evde olmadığı çocukların da okulda olduğu bir Perşembe günü evime davet ettim. Hemen eve geldi ve daha sonra bu durumdan dolayı biraz korktu. Yani ‘kocan gelmez mi’ falan diye düşündü. Ancak ben ona merak etme ben asla ve asla kendimi tehlikeye atmam. Çünkü bir ailem var dedim. Daha sonra o da cesaretini topladı. Dediğim gibi evimize geldi, önce güzel bir kahve içtik. Daha sonra kocamla birlikte olduğum yatak odasına geçtik. Telefonda ne konuştuysam aynısını ondan hem de uygulamalı olarak yapmasını istedim. O da elbette yapmaya başladı, önce beni bir güzel yaladı daha sonra biraz daha ileriye gitti. Ancak ben o anda zaten kendimden geçiyordum. Adamın gerçekten dediği gibi sekste son derece iyi olduğunu anladım. Özellikle yalama konusunda beni en az 2-3 defa tatmin etti.

Daha sonra sıra bana gelmişti, ben adamın bacaklarının arasına girdim ve kocaman kalın olan aletini ellerimin arasına aldım, inanılmaz büyüktü. İşte bu büyük olan penisi alacak olmanın heyecanı ve bir yandan da sabırsızlığı üzerimdeydi. Daha sonra sakso işimi bitirdim, üzerime geldi ve yavaşça içime girdi. Gerçekten de o denli büyüktü ki o anda hepsini tam olarak içime alamadım. Bir süre aynı pozisyonda kaldık, ancak daha sonra o da dayanamadı ve kökledi. İnanılmaz canım acımıştı, inleyerek uzun süre aynı pozisyonda kaldık ve sonunda da boşaldık. Aslında önce ben boşaldım, çünkü o şekilde kalın ve büyük olan bir şeye dayanmak gerçekten mümkün değildi. Adeta içim içime sığmıyordu ve bir anda titremeye başlamıştım denebilir. İşte o kadar harikaydı arkadaşlar! Tam kendisi de boşalacağı sırada bana ‘içime mi yoksa dışarı mı boşalayım’ diye sordu. Ben de ‘asla fark etmez ben gereken korunmayı zaten yapıyorum, sen içime boşal’ dedim. O da öyle yaptı ve içime boşaldı. Gerçek anlamda çok sıcak ve beni benden alan spermleri içimde hissettim. Neredeyse 2 saate kadar onunla birlikte olmuştum ve toplamda 5 defa seks yaparak hem onu hem kendimi tatmin etmiştim. O da beni dediğim gibi bir şekilde tatmin etmeyi başarmıştı zaten.

Bu bana fazlasıyla yetmişti, daha sonra kendisine bir yorgunluk kahvesi yaptım ve ardından da evden gönderdim. Ancak daha sonra ne olduğunu çok fazla hatırlamıyorum ama aramızda bir durum oldu ve bir daha onunla görüşme şansını bulamadım. Tabii olaylar bununla bitmedi arkadaşlar, asıl olarak eşimin işyerinden arkadaşları vardı, onlarla bir deneyim yaşadım ve gerçekten de harika ötesiydi. Ancak onu size bir sonraki hikayemde anlatmak istiyorum. Çünkü o yaşamış olduğum hikayenin gerçekten de mükemmel olduğundan emin olabilirsiniz. Ya da size bu anlamda şunu diyebilirim ki, biraz ip ucu vermek için. Hani size en başta yazmıştım bana birçok erkek lazım, o bile yetmez diye. İşte o yaşadığım deneyimde ise tam 5 erkekle aynı anda seks yaptım. Kulağa biraz abartı geliyor olabilir ama yaşadıklarımı hiçbir kadının yaşadığını sanmıyorum. Bildiğiniz 5 erkek tarafından deliler gibi becerildim, hem de aynı anda! Bu nedenle bu özel olan hikayemi sizlerle daha sonra detaylı olarak paylaşmak istiyorum. Ancak merak etmeyin, onu beklediğinize kesinlikle değecek!

ensest sikiş hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.