Öğrencisine veren kadın öğretmen

Öğrencisine veren kadın öğretmen

Merhaba sevgili okurlarım, sizlere yaşadığım gerçekten de beni benden alan bir olayı hemen anlatmak istiyorum. Tabi öncelikle kendimi size tanıtayım isterim, benim ismim Tülin, 32 yaşında olan beyaz tenli aynı zamanda da sarışın olan balıketli sayılacak güzel biriyim. Açık olmak gerekirse gerçekten de hayatım da her zaman en zevk aldığım şeylerden biri kesinlikle seks olayıdır demek isterim. Ben bu arada yalnız yaşayan yalnız bir bayanım, bu nedenle de bu güne dek asla evlenmemiş hatta evliliğe asla meraklı olan biri değilim. Ayrıca da bir lisede kimya öğretmeniyim. Neden bilmiyorum ama özellikle de lisedeki gibi henüz toy olan gençlere karşı inanılmaz zaafım var. Sanırım bu nedenle de bugüne dek evlenmek istemedim diyebilirim. Aynı zamanda sadece bu değil öte yandan da okulda olan tüm gençleri gerçekten de etkileyen muazzam bir cazibem var. Mesela ben ne zaman ders için okula girsem gerçekten de tüm öğrencilerimin hemen dikkatini çeken biriyim. Bu nedenle de açıkçası hemen her erkeği çok kısa sürede etkileyen, etkisi altına alan oldukça alımlı biriyim arkadaşlar. Bunun yanında aslında yaptığım şeyin çok da etik olan bir şey olmadığını biliyorum ama yine de içimde olan arzularıma asla ve asla söz geçiremiyorum. Mesela ben sadece isteyeyim gerçekten de her şeyi yaşamalıyım deyip o anı yaşarım.

Mesela öğrencim olan Vedat’ta benden etkilenenlerden birisidir. Aslında onun okuldaki diğer öğrencilerimden bir farkı var, kendisinin gerçekten de son derece çekici azgın biri olduğunu biliyorum. Mesela bir gün onların yani Vedat’ın olduğu sınıfa dersim vardı, zaten ben içeri girer girmez gerçekten de Vedat’ın gözlerinin resmen bende olduğunu görüyordum. Neyse arkadaşlar, girdiğim de Vedat hemen bana ‘hoş geldiniz’ dedi, elbette ben bunu bozuntuya falan vermeden hemen masama oturup ‘artık dersimize başlayabiliriz çocuklar’ dedim. Açıkçası o ders boyunca gözlerimi Vedat’ın üzerinden falan alamıyordum, Vedat’ın da zaten tüm ders boyunca her zaman bana bakması ve ne zaman arkamı dönüp baksam onun içten gelen değişik seslerini duyuyordum. Aslında ben bunu duyuyor olsam bile elbette duymamış gibi yapıp ders vermeye devam ediyordum. Aslında bunu yapmamda ki tek şey ise elbette diğer öğrencilerimin içimde olanlardan haberi olamamasıydı. Bu arada ders bitimine yakın bilerek Vedat’ın olduğu sıraya gidip dolgun bacaklarımı ve kalçamı bilerek ona dokundurmaya başladım. Neden derseniz çünkü bu son dersti ve zil çalınca da herkes evine gidecekti. İşte bende Vedat’ın gitmemesi için aslında onu bir yandan da etkilemeye çalışıyordum. Ardından da baktım ki o da artık kıvamına gelmişti. Ona her dokunduğum zaman içinden derin şekilde oh geçirmeleri bir yandan da eliyle aletini ellemeye çalışması falan bunların gerçekten de hiçbiri gözümden falan kaçmıyordu. Aslında bende inanılmaz heyecanlıydım, bu nedenle de aslında şu dersin bir an önce bitmesini ve akabinde de onu evime götürmeyi arzu ediyordum.

Bunlar olana kadar zaten hem ben hem Vedat asla rahat durmadık. Mesela ben dediğim gibi Vedat’ın olduğu sıraya oturup ona bir yandan da dersle ilgili olarak konular anlatmaya çalışıyormuş gibi yapıyordum. Ancak elbette durum son derece farklıydı, açık olmak gerekirse masanın altında bile sevişiyorduk denebilir. Benim altımda süper mini olarak tabir edilen bir etek vardı, zaten Vedat bundan son derece memnundu. Özellikle de onun her yanına oturmamda hemen elleriyle amımı ellemeye falan çalışıyordu. Ancak ben boş durur muyum asla bende her oturmam da onun o kalın olan aletini elime alıyordum ve bunu gerçekten de kimse fark etmiyordu. Aradan zaten biraz zaman geçince de zil çaldı ve herkes dışarıya çıktı işte şimdi sınıfta sadece ben Vedat kalmıştık. Aslında onunla yapacaklarımı hayal ediyordum, hemen oracıkta sınıfın ortasında ayak üstü 10 dakika falan seviştik. Ancak zamanımız gerçekten de son derece az olduğu için öylesine bir sevişme yaşadık.

Ardından da hemen Vedat’ı aldım ve hemen evime götürdüm. Aslında kendisi eve gidene kadar resmen beni nasıl becereceğini anlatıyordu. Ben zaten halinden son derece memnun bir şekilde onun bana yapacaklarını büyük bir arzu ile dinliyordum. Bunu dinlerken bile amım yolda giderken ciddi anlamda sulamıştı, sanki her gün biten yol o gün bitmiyordu. En sonunda zaten eve varmıştık. Hemen içeri girdik ve girer girmez zaten ikimizde tamamen soyunduk. Öncelikli olarak birlikte duşa gittik ve ılık bir duş aldık. İşte bu bitince ve biz de duşu aldıktan sonra ise hemen yatağa geçtik ve resmen iki azgın ateş parçası gibi sevişmeye başladık. Ben zaten bir süreden bu yana seks falan yapmadığım için gerçekten de sekse inanılmaz açtım. Bu nedenle de açık şekilde beni resmen parçalamasını istiyordum. Bana gelince ve her bana sahip olunca bana elbette ‘doyumsuz kadınsın’ diyordu bende ona bunu diyor ve bu sayede de onu daha da azdırıyordum, bu sayede de benimle çok daha sert biçimde seks yapıyor, sevişiyordu.

Her şey gerçekten de son derece harikaydı nereden baksanız en az bir saate yakın birlikte olup onunla deliler seks yaptıktan sonra hem ben hem Vedat deliler gibi boşaldık. Aynı zamanda ben boşalırken adeta kendimden geçtim ve inanılmaz çığlık atmıştım. Ancak sorun yoktu, çünkü binada bir tek ben kalıyordum ve kimseler de yoktu. Ancak neden bilmiyorum ben halen daha asla ve asla doymamıştım bu nedenle de ‘erkeğim dinlenelim istersen ama bu sırada da bir şeyler içelim’ dedim. O da kabul etti ve mutfaktan bira getirdim. İşte tam o sırada da babası aradı, aslında kendisi cevap versem mi diye çok arada kalmıştı. Ben ise ona döndüm ve ‘merak etme cevap ver sen, öğretmenimdeyim ders alıyorum de’ dedim. Aynısını yaptı ve bu şekilde ailesine bilgi verdi. Ardından da hemen kaldığımız yerden devam edelim dedik ve başladık. Vedat beni kırmadı ve önce dolgun olan kalçalarıma dokundu ve bedenimin neredeyse her bir santimini yaladı, o ateşli olan dudakları resmen tüm bedenimde dakikalarca gezdi. İşte en güzelini en sona saklamıştı ve hemen amıma ağzını getirdi ve az önce aslında yarım kalan işini bitirdi. Her ikimizde gerçekten de inanılmaz mutlu olmuştuk. Bu seksi olan erkek Vedat ile olan ilişkimiz neredeyse bir seneden bile uzun zaman devam etmişti. Ancak maalesef sonra bitti, çünkü onların babasının işi nedeniyle farklı bir şehre gitmişlerdi. Gitmesine rağmen telefonda bile olsa birbirimizi elbette rahatlatıyorduk ama o da çok güzel olmuyordu. Ancak ne olacaktı, aslında çözüm basitti bende hemen kendime başka birini bulmam gerekiyordu. Nitekim öyle oldu, bu kez de Burak isminde Vedat’tan çok daha azgın birini buldu, hemen her gün onunla oluyor ve resmen kendimi ona parçalatıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.