Türbanlı kadın hem sikiş hikayesini anlatıyor hem izletiyor

Alt komşusuna veren türbanlının sikiş hikayesi

Ben Serpil, arkadaşlar ben evliyim aynı zamanda 2 kızım var. Ancak neden bilmiyorum yapı olarak bakıldığı zaman gerçek anlamda sekse aç kalmış biriyim. Yani anlayacağınız bu konuda kocamdan asla ve asla ilgi görmemiş birisiyim. Öncelikle size evliliğe nasıl başladığımı yani eşimle nasıl tanıştığımı anlatmak isterim. Ben henüz 20 yaşında yeni girdiğim dönemde bir pansiyonda işe girdim.

Ailemin gerçekten de maddi anlamda son derece zor günler yaşamasından dolayı bende kendimi çalışmak zorunda hissediyordum, bu nedenle de zaten kendime uygun bir iş arıyordum. İşte bu sırada bir arkadaşım sayesinde bahsettiğim pansiyonu bulup kısa zaman içinde de işe başladım. Benim açıkçası 20 yaşına dek gerçek anlamda bir sevgilim falan da olmamıştı.

Ailemin özellikle de maddi anlamda biraz geçim derdi olmasından dolayı bende bu girdabın içindeydim. Bu nedenle de kendimi asla ve asla normal bir hayata veremedim diyebilirim. Pansiyonda işe başladığımda ise bir tek işimi yapıyor işlerim bittiği zaman ise hemen eve gidiyordum. Neredeyse birkaç ay bu şekilde geçti. Ben bu arada son derece çekici, güzel ve kişisel olarak da bakımlı bir kız olduğumdan dolayı pansiyonda bana maalesef sarkıntılık etmeye çalışan çok oldu. Başta patron olmak üzere onun yardımcısına kadar neredeyse hemen hepsi bir an evvel benimle yatmak için resmen aç kurt gibi bekliyordu.

Ben zaten daha önceden bir erkekle beraber olmadığım için asla erkeklere bakmıyor sadece işimi yapıyor bir yandan da evlendiğim erkeğe kendimi adıyordum. Eğer bir gün biri ile yatağa geçeceksem o kişi sadece evleneceğim adam olmalıydı, açıkçası tek hayalim buydu beyler, ki zaten bu şekilde oldu. Kocamla tanıştığım yer dediğim gibi bu pansiyondu, zaten burada bana gerçekten de son derece ilgiyle ama kesinlikle aşırı ilgili değil, iyi davranan, bunun yanı sıra da işimi iyi yapmama daima yardımcı olan biriydi, yani kocamdı.

Onun ismi Mehmet, kısa zamanda çok iyi arkadaş olduk. Ardından da yine bu arkadaşlık ilerledi, neredeyse ikimizde derdimizi her anlamda paylaştık. Bu durum bana gayet iyi geliyordu. Mesela önceden iş çıkışı doğrudan eve giderken artık onu yakından tanımaya başladıkça yavaştan ona zaman ayırmaya başladım. Örneğin bazen onunla sinemaya gidiyor, kimi zaman sahile giderek çay içiyor ve uzun sohbet ediyor, eve sonra geçiyordum. Yaklaşık olarak 2-3 ay boyunca bu durum bu şekilde gitti ve birimizi yakından tanıdıkça aslında aramızda bir temas olmadı değil. İşte o sıcak temas sayesinde de ilk sevgilim artık Mehmet olmuştu.

Gayet güzel giden bir ilişkimiz olmuş hatta bu durum giderek ciddiyete doğru yol alıyordu. Hem zaten hatırlıyorum da onunla ilk sevgili olduğum zaman konuşmuştum, her zaman için ciddi düşünüyorum demiştim. Bu konuda beni gerçekten de çok iyi şekilde anlayan Mehmet ise o dönemde de bana ‘zaten bende evleneceğim gerçek bir kadın arıyorum’ demişti.

Açıkçası bu konuda anlaşırsak hemen evlenebiliriz bile demişti. İşte bu durum bu şekilde aylarca devam etti, onunla önceleri gizli gizli görüşüyor hatta bazen hafta sonları mesela izin günlerinde falan bir araya geliyor, zaman geçiriyor ve artık çılgınlar gibi de sevişiyorduk. Seks konusunda bana göre son derece istekli biriydi. Açıkçası bana bir an evvel sahip olmak ve içime girmek istiyordu bunu biliyordum. Ancak ben bir yandan da ailemi düşünüyor ve onların yüzünü yere eğdirmemek için seks konusunda sadece ‘evlendiğimizde olur’ diyordum.

Aslında son derece sabırsız olan Mehmet artık daha da fazla dayanamadı bana bir gün yemek yerken bir anda evlenme teklifi etti. İşte buna gerçekten de çok sevinmiştim ve elbette hemen kabul ettim. Ardından da zaten hafta sonu konusunda ailesi ile birlikte gelecek ve beni isteyeceklerdi. Bende hemen kendi ailemle konuştum, onlarda da çok sevindi ve kabul ettiler. Daha sonra Mehmet’i aradım ve ‘hafta sonu bekliyoruz’ dedim. Aslında ikimizde son derece heyecanlıydık arkadaşlar, ardından zaten klasik olan istemeler oldu, yüzük takıldı. Zaten aradan çok da uzun süre geçmeden hemen nişan yaptık. Bu sayede artık her yerde her zaman rahatça görüşmeler yapabiliyorduk.

Yerinde asla duramayan Mehmet bana ‘biz artık bir yola girdik, seni gerçekten çok istiyorum ne olur şu işi yapalım’ diyordu. Kısacası artık bana sahip olmak istediğini bu kez daha ciddi anlamda söylüyordu, ancak en sonunda ben bu işin evlenmeden asla ve asla olmayacağını biraz da kızgın şekilde ona söyledim. O da kabul etmek zorunda kaldı, aradan zaman geçince zaten evlendik.

Açıkçası ilk zamanlarda özellikle de sekse olan açlığımı Mehmet çok rahat biçimde bastırıyordu ancak daha sonra ben bir de hamile kaldıktan sonra nedensiz yere benden uzaklaşmaya başladı. Hatta zaman zaman beni ihmal etmeye bile başladı diyebilirim. Bende o günlerde alt kata yeni taşınan bir adamla tanıştım ve kısa sürede onunla da yakın bir arkadaşlık kurdum. İsmi Tufan idi, gerçekten de bana göre son derece yakışıklı, uzun boylu ve karizmatik olan Tufan bekar bir adamdı. Benimde zaten son derece ateşli hatta azgın bir kadın olmamdan dolayı aramızda kısa süre içinde çok sıkı bir dostluk oldu.

Aramızın aslında her bakımdan çok iyi olmasının tek nedeni kocamın artık çok istediğim o cinsel ihtiyacımı tam olarak karşılamamasıydı. Özellikle kocamın geceleri çalıştığı zamanlarda Tufan ile daha da sık şekilde birlikte olmak görüşmeye başladık. Özellikle çocukları uyuttuktan sonra hemen onu eve çağırdım. Açık bir şekilde ona dedim ki; ‘biliyorsun Tufan ben evli bir kadınım ancak çok canım istiyor, resmen sekse açım, benim bu yangınımı söndür’ dedim. Oda zaten hemen kabul etti ve benim gibi ateşli her anlamda seksi bir kadınlar olmayı hangi erkek istemez dedi. Bunu der demez hemen ateşli dudaklarıma yapıştı, ön sevişme süresini uzun tuttuk ve çılgınlar gibi sevişiyorduk. Gerçek anlamda son derece ateşli bir erkekti, işte bana bu lazımdı!

Beni gerçekten de öyle bir yalıyordu ki resmen deli etti, mest etti ve kendimden geçmeme neden oldu. Özellikle de amımı yalarken nefessiz kaldım ve muazzam bir zevk aldım. Daha sonra beni soydu ve yatağa uzandırdı. Son derece yavaş şekilde içime girmeye başladı. Ancak ben yavaş değil oldukça sert biçimde içime girmesini ve beni becermesini istedim. Kabul etti ve öyle bir sertlikte git gel yapmaya başladı ki resmen attığım çığlıklar sayesinde komşular falan duyacak sandım. İşte bu adamla sabahlara kadar saatlerce seks yaparak yangınımı söndürdüm. Tufan evine gitti ancak kocamın geceleri çalıştığı zamanları artık dört gözle bekliyorum. Çünkü o ne zaman işe gitse ben hemen alt komşum Tufan’ı evime davet ediyor ve onunla saatlerce seks yapıyorduk. Bu durum umuyorum her zaman devam eder diye dua etmiyorum değil!

ensest sikiş hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.