Üvey oğlumla çılgın seks hikayemiz

Üvey oğlumla çılgın seks hikayemiz

Herkese öncelikle merhabalar demek istiyorum sevgili arkadaşlar. Ben 37 yaşında hanımefendi bir kadınım ama aynı zamanda dolgun yapıya sahip olan, daha önceden estetik yaptırmış ve bu nedenle de silikon göğüslere sahip olan güzel bir bayanım. Aslına bakılacak olursa uzun bir zaman önce özellikle de kocamın çok aşırı derecede kıskanç olmasından dolayı ondan ayrıldım. Yani elimde değil ondan gerçekten de çok sıkılmıştım ve bu nedenle de zaten ayrılmak zorunda kaldım. Aslında boşanma sürecim gerçek anlamda zor olmuştu sevgili arkadaşlar. Kıskanç olan kocam benden ayrılmayı asla ve asla kabul etmiyordu. Bu nedenle de neredeyse hemen her gün beni taciz ediyor ya da nereye kaçarsam kaçayım beni bir şekilde bularak ayrılmak istemediğini bana söylüyordu. Hatta bazen beni korkutuyor ve yıpratıyordu, kısacası hayatımın ondan sonraki döneminde mutlu olmamı asla ve asla istemiyordu. Zaten ben yaşantı olarak da ailesinden uzakta olan birisiyim ve tek başına yaşayan bir kadınım. Bu nedenle de şimdi bu şekilde olmak benim için gerçekten de çok zor oluyordu. İşte böyle durumlarda gerçek anlamda insan yanında mutlaka ve mutlaka birisinin olmasını istiyor. Ancak o kişiyi ya da adamı bulamıyor ya da onunla birlikte olamıyordum.

Dediğim gibi gerçek anlamda bu şekilde yaşamak bana hiçbir zaman keyif vermiyordu. Bu nedenle de yaşadığım yeri terk ederek başka bir şehre taşınmak zorunda kaldım. Şu anda artık Manisa taraflarında bir yerlerdeyim ve bundan sonra da burada yaşayacağım. Aslında tabi ki burayı alışmak da biraz zor oldu ama gerçekten de aradan belli bir zaman geçince insan alışıyor. Artık buraya gelmemin üzerinden de yaklaşık olarak 2 sene kadar bir zaman geçti diyebilirim. Aslında burası küçük bir yer olmasına rağmen bana göre gerçekten de çok güzel bir yer. Hem tabii bunun yanında dul bir kadın olunca, bir de bunun üstüne son derece güzel ve aynı zamanda da seksi bir kadın olunca erkeklerin nereye gidersem gideyim devamlı bakışlarına maruz kalıyordum. Bu nedenle de aslına bakarsanız artık beni gerçekten de sevecek ve benimle birlikte olarak hayatımı kurtaracak olan bir adam aradığımı söyleyebilirim. Bakalım zaman ne getirecektir. Neyse, çalıştığım iş yerinde de benim üstüm olan yani amirim olan ancak bir yandan da son derece anlayışlı ve aynı zamanda kibar bir beyefendi vardı. Onun ismi de Selim’di ve giderek onunla yakınlaşmaya başladım.

Açıkçası özellikle iş günlerinde bana gerçekten de son derece iyi bir şekilde değer verdiğini ve önem verdiğini hissettim. İşte aradan zaman geçtikten sonra da onun bu yakın olma durumunu gerçekten de son derece samimi buldum ve bu sayede çok iyi bir arkadaşlığımız oluştu. Tabii ki aynı zamanda karısının da ölmesinden sonra bir de yirmili yaşlara gelen bir çocuğu varmış ve onunla birlikte yaşıyormuş. Hatta çocuğunu tek başına büyütmüş, bu hayatın zorluklarını bana anlattı, elbette ben de her şeyi biliyorum ve bu nedenle de onunla anlaşabileceğimi düşünerek dostluğumuzun daha da ileriye gitmesine neden olduk. Mesela her sabah beni evden alıyordu ve bu sayede birlikte zaman geçiriyorduk. Tabii bunun yanında iş yerinde de çok güzel bir şekilde zaman geçirip akşam olduğunda tekrardan aracıyla beni evime bırakıyordu. Daha sonra o da doğal olarak kendi evine gidiyordu. Hem telefonda olan karşılıklı görüşmeler hem de her gün yan yana oluşumuz aradan zaman geçtikten sonra farklı şeyler hissettirmeye başladı. Hatta öyle ki biraz zaman geçtikten sonra artık birbirimize doyamamaya ve ciddi anlamda da birbirimizi özlemeye başlamıştık. İşte aynen bu şekilde giden dostluktan sonra kısa bir zaman geçince zaten biz de artık birbirimizi anladık ve birlikte ortak olarak evlenme kararı aldık. Aynı zamanda onun dediğim gibi bir evladı vardı erkek çocuğu vardı, onunla da tanıştım ve Selim ile evlendikten sonra da onların evine yerleştim.

Orada son derece güzel ve mutlu bir hayat yaşamaya başladık. Her şey çok güzeldi arkadaşlar sonra neden bilmiyorum ama benim bir iş yerinde çalışmamı Selim çok fazla istemedi ve evimin kadını olmamı istedi. Ben de onun bu kararına saygı duydum ve bu nedenle de bu durumu kabul ettim. Ancak üniversite sınavına hazırlanan ve artık yaşı da gelmiş olan üvey oğlum ile aramda tuhaf şeyler olmaya başlıyordu. Aslında ben onunla çok çok iyi bir şekilde anlaşıyordum hatta birbirimizi hemen her konuda çok iyi anlıyorduk. Neyse aradan bu şekilde birkaç ay geçti, ben evdeyken bir gün ben bu çocuğu akşam bir yemeğe götürmek istedim. Bu nedenle de hemen odasına gittim, onu bu durumu haber vermek isterken bir baktım elinde akıllı bir telefon bildiğiniz erotik film izliyor, diğer eliyle de aletini eline almış 31 çekerek bundan büyük bir zevk alıyor ve inanılmaz derecede mutlu oluyordu. Tabii ben onu o şekilde görünce beni doğal olarak görmedi. Çünkü gözleri kapalıydı ve resmen kendinden geçmiş bir halde idi. Ancak onu bu şekilde görmek ve onu bu şekilde izlemekte benim de ciddi anlamda isteğimi kabarttı. Sanki böyle benimle birlikteymiş gibi bir his içimde oluşmaya başladı. Hemen usulca yanına yaklaştım, iyice yakınlaştım ve bir anda beni gördü! Daha sonra da ‘Ne işin var senin burada görmüyor musun ne kadar çok zevk alıyorum’ dedi. Aslında onun bu kadar çok üzüldüğünü kızdığını görünce benim de içimde çok yüksek olan bir istek ortaya çıktı ve bir anda azgınlık seviyem inanılmaz yükseldi. Adeta beni benden aldı diyebilirim. Ben daha da fazla dayanamadım odadan çıktım ama aklım oradaydı. Alt kata indim biraz zaman geçti ama onun aleti ve içimdeki azgınlık gitmiyordu. Ne yapabilirim nasıl olur derken tekrardan yanına gitmek istedim. Ancak bu kez önce yatak odasına gittim en seksi geceliğimi giydim ve güzelce makyaj yaparak o şekilde yanına gitmek istedim, nitekim de gittim!

Beni bir kez daha odasında görünce bu kez iyice şok oldu ve resmen kendini kaybetti. Çünkü zaten güzel bir kadındım bir de üstüne bu şekilde giyinmem onu mest etmişti. Yanına yaklaştım ve ona ‘o zaman şu yarım kalan işini benim üzerimde bitirebilirsin’ dedim. Ne demek istediğimi tam anlamadı ama dudaklarına yapışınca o zaman anladı. O gün onunla birlikte özellikle de telefonda izlemiş olduğu tüm pozisyonları deliler gibi aynen yapmaya başladık. Mükemmel bir deneyim yaşamıştık ve bende çok mutlu olmuştum. Sadece bu değil bu olayın üzerinden zaman geçtikten sonra da onunla birlikte olmaya ve onunla yasak anlamda ilişki yaşamaya devam ettik ve halen daha bu durum devam ediyor. Ben kendisinden çok memnunum çünkü bana kadın olduğumu hissettiriyor bence o da memnun, çünkü bende onun seks anlamında ilk karısı oluyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.