Yaramaz üvey kardeşlerin sikiş hikayesi

Yaramaz üvey kardeşler

Merhaba sevgili arkadaşlar, sizlere bugün üvey olan sevgili kardeşimle nasıl seks yaptığımı ve sonrasında da neler olduğunu anlatmak istiyorum, olur mu? O zaman hemen başlayalım isterim arkadaşlar. Öncelikle benim adım Funda, 24 yaşındayım ve aynı zamanda da üniversitede okuyorum yani normalde bitmesi gerekiyordu ancak ben sınıfta kaldım ve bu yıl son senem. Neyse, babamın ölmesinin ardından annem hemen evlenme kararı aldı. Aslında bana da sordu ama ben bana sorduğunda ‘sen bilirsin anneciğim, benim için asla fark etmez çünkü bir gün bende evlenip gideceğim o zaman en azından yalnız kalmamış olursun’ demiştim. Annem aslında son derece güzel bir kadındı aynı zamanda bir şirkette muhasebe bölümünde şef olarak çalışıyor. Bu nedenle de açıkçası maddi anlamda durumumuz gerçekten de birçok insana göre son derece iyidir. Hem zaten bir yandan da babamdan da bizlere oldukça fazla şekilde miras kalmasından dolayı bugüne dek pek de geçim sıkıntısı falan yaşamıyoruz. Yani şunu demek istiyorum ki, annem aslında kendine birini ararken onun için zengin olsun demiyordu. Sadece annemi sevsin aynı zamanda ona değer versin yeterli olur diyordu.

Neyse arkadaşlar, en sonunda kendisi de aradığını buldu, aynı şirkette ama bu kez farklı bir bölümde müdür olan biri ile son derece yakın arkadaşlıkları olmaya başlamıştı. Bir gün zaten benimle onu tanıştırmak için akşam yemeğine eve davet etti. Ben aslında bu duruma ciddi anlamda gerçekten de sevindim, ayrıca adamı da sevdim. Çünkü son derece iyi niyetli bir adamdı, annem bana hakkında nasıl falan diye sorduğunda bende ona ‘anne gerçekten de mutlu olacaksan evlen, sana gerçekten de uygun biri, hem son derece de kibar’ demiştim. Gerçekten de adam bu şekilde biriydi, kalbinde falan asla kötülük yok, bana kalırsa kendisi de mutlu olmak istiyordu bu nedenle de evlenin dedim. Daha sonra evlilik konusu açılınca annem bana ‘ ama kızım aynı evde kalmamız senin için sorun olmaz mı’ diye sorunca da bende ona ‘hayır anne sorun falan olacak bir şey yok, sen mutlu ol’ dedim. Ancak hesapta olmayan bir şey oldu, adamın bir de oğlu vardı ve de oda bizimle beraber yaşayacaktır. Kendisi henüz 20 yaşına falan girmiş biriydi, ben onun için de ‘olsun sorun yok anne’ dedim. Aradan biraz zaman geçince annemle bu adam evlendiler, ardından da bende üvey kardeşim olan kişi ile tanıştım. Aslında dediğim gibi yaşı benden biraz küçüktü ancak erkek olmasından dolayı da sanki benden büyük gösteriyordu. Açıkçası da son derece yakışıklı birisiydi.

Annem ve üvey babam evlendiklerinden hemen sonra kısa bir süreliğine balayına gittiler bu nedenle de üvey kardeşimle ben evde yalnız kaldık. Özellikle de sınav haftasının gerçekten de son derece zor olduğu bir hafta benim neden bilmiyorum canım gerçekten de çok sıkılmıştı. Ben aynı zamanda uzun süreden bu yana ders çalışıyordum ama düşük not alıyordum. Bu nedenle de canım sıkkındı ve bira içmeye karar verdim. Ben evde içerken bir yandan da üvey olan kardeşim odalarda yani evin içinde ha bire dolaşıyordu. Daha sonra da yanıma geldi ve bana ‘bende içeyim olur mu’ dedi. Bende ona elbette dedim sonuçta evde yalnız kaldık, ardından da yanıma geldi ve ona da bir şişe verdim ardından da birlikte içmeye başladık. Birlikte gerçekten de son derece güzel biçimde sohbet ediyorduk, aslında çocuğa kanım gerçekten de kaynamıştı. Oldukça temiz ve aynı zamanda iyi niyetli olan kibar bir erkekti. O an için benim üzerimde gerçek anlamda mini şort vardı, ben onun devamlı benim bacaklarıma bakarken yakaladığımı fark ettim. Onunda üzerinde zaten ince bir şort olmasından dolayı da kabaran aleti net biçimde belli oluyordu. Ben ona bu durumda hemen bir şey sordum ve kız arkadaşın var mı diye sordum, o da bana yok dedi.

Ardından da ona ‘bence zaten belli olmadığı’ dedim, hemen parmağımla önünü gösterdim ve ardından da gülüştük. Ardından da ben ona ‘aslında neden yok bana kalırsa sen gerçekten de oldukça yakışıklısın’ dedim. Ancak ilginç bir cevap verdi ve ‘neden biliyor musun, aletim çok büyük bu nedenle de onu içine bir daha asla almak istemiyor, bu nedenle de kızlarla olan ikili ilişkilerim genelde kısa sürüyor’ dedi. Ben zaten oldum olası son derece meraklı bir kadın olduğum için ‘o zaman belki de ben alırım’ dedim. Şaka yaptığımı falan sandı, ‘gerçekten mi’ dedi. Bende ona gerçekten dedim ve ona dedim ki, ben zaten çok azgın bir kızım ama bir yandan sende son derece azgın birisin, benimle konuşurken bile aletin kalktı dedim. O da bana ‘normal, çünkü uzun zamandan bu yana seks falan yapmıyorum ve bu nedenle de özellikle de senin gibi çekici birinin karşısında dayanamadı kalktı’ dedi. Bende ona ‘madem öyle diyorsun o zaman bir bakalım dediğin kadar büyük mü’ dedim. Ardından da o da çıkardı ama gerçekten de son derece büyük aleti vardı, canım gerçekten de bir an evvel seks yapmak istiyordu.

Ardından ben hemen ağzıma aldım ve sakso çekmeye başladım, adeta onu deli eder gibi yalıyordum. Genç adam resmen kendinden geçiyordu daha sonra da bana ‘bende o zaman güzel amını yalayım’ dedi. Bende kabul ettik ve hemen amımı yalatmaya başladım. Gerçekten de öyle bir yalıyordu ki resmen deli oldum, o da benim gibi inanılmaz azgın birisiydi, özellikle de zevk suyu gelen amıma kondurduğu dil darbeleri ile beni resmen içime girmeden boşaltmayı bilmişti. Ben o anda resmen kendimden geçiyordum, ardından da hemen beni kucağına çıkarak içime girmek istiyordu. Çok büyüktü, bu nedenle de canım çok yanıyordu ama bir yandan da muazzam seviyede zevk alıyordum, çok azmıştım. Ardından da zaten deliler gibi zıplayarak bende kendimi tatmin ettim, daha sonra ise bu kez beni domalttı ve çok daha sert biçimde becermeye başladı. O beni bu şekilde becerirken bense altında zevkten resmen inliyordum ve sesler çıkarıyordum. Neredeyse bir saat falan beni domaltarak becerdikten sonra o da sımsıcak biçimde içime boşaldı, muazzam seviyede zevk almıştım. Hemen arkasından da birlikte duşa girdik, ardından da duş aldıktan sonra hemen odaya geçtik ve içmeye yine devam ettik. İkimizde o anda üzerimizde bir şey olmadan oturuyorduk, ben ona ‘nasılım bakalım’ diye sordum o da bana harikasın dedim. Harika ötesi bir deneyim yaşamıştık, ardından da ikimiz de odamıza geçtik ve yattık. Daha sonra annemler geldi ve bu olay üvey kardeşimle aramda kaldı. Bundan sonra da her zaman için aramızda kalmaya devam edecek, çünkü her zaman onunla oluyorum ve ben bundan muazzam zevk alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.