Zengin patronuyla sikişen Funda

Zengin patronuyla sikişen Funda

Selam sevgili beyler, benim ismim Funda, 25 yaşındayım ve bugüne dek evlilik falan yaşamadım arkadaşlar. Aslında bunun nedeni maalesef çevremdeki her zaman gördüğüm o kötü örneklerden dolayı oldu. Bu nedenle de ben bu işi aslında her zaman için reddettim, biliyorum ki evli olan hemen herkes nedensiz yere mutsuz, bunun yanında bir de yatakta zevk falan alamıyorlar. İşte ben tüm bunlardan dolayı da her zaman için evlilikten kaçtım arkadaşlar. Hem zaten bir erkekle gerçekten de bir defa gelinen bu hayat nereye kadar sürer işte onu bilmiyorum, tüm bunların toplamında da bu olaya her zaman soğuk kaldım denebilir. Ben bu arada ailemin yanından ayrıldım hatta bu epey zaman oldu. Açıkçası şuan onlar neredeler ve nasıl hayatları var gerçekten de bilmiyorum, ancak onlarda doğal olarak benim ne iş yaptığımı ya da nerede olduğumu bilmezler.

Ben aslında şu an çalıştığım işe başlamadan önce ise aslında mahallemde bir çeşit hayat kadınlığı falan yapıyordum denebilir, çünkü geçimimi bu şekilde sağlıyordum. Ancak daha sonrasında baktım bu iş öyle olacak gibi değil, hemen hayatıma bir yön vermem gerektiğini hatırladım ve güzel bir işe girmeye çalıştım. Ardından da aradığım işe de girdikten sonra ise düşüncem gerçekten de son derece zengin birini bulmak onu hemen ayartıp onun sayesinde de çok lüks bir hayat yaşamaktı. Neyse, arkadaşlar ben iş ararken bir arkadaşımın bana yardımcı olması sayesinde özel bir şirkette sekreter olarak işe başladım.

Elbette bu konuda bilgim olamamasına rağmen dediğim gibi arkadaşımın yardımı ile işe alındım. Patron yanında sekreterdim, patronum ise neredeyse 50 yaşlarına gelmiş bana göre biraz yaşlı ama buna rağmen gerçekten de son derece zengin, bir yandan da karısından bile çekinen değişik bir adamdı. Ancak her ne kadar çalışırken ya da şirkette karısından falan çekindiğini elbette kimseye söylemese bile ben her zaman ona yakın olduğum için her şeyi çoktan öğrenmiştim bile.

Aslında adamın bir yandan da oldukça çapkın olduğu gerçekten de net belliydi arkadaşlar. İşe ne zaman gelse kalkmış olan aletini görüyordum yani bana kalırsa bu demek oluyor ki karısı gerçekten de bu adamı ciddi biçimde boşluyordu gibime geliyor. Elbette bu şekilde bir durumda ben asla durmadım ve kafayı bu işe taktım. Kendimi gerçek anlamda bu oldukça zengin patronuma becertmek ve onunla olmak için adeta fırsat kolluyordum denebilir. Onu gerçekten de ne zaman hayal etsem amcığım inanılmaz biçimde sulanıyordu. Hem bir yandan da benim bu aslında tavırlarımı ve isteğimi keşke zengin patronum da görseydi diyorum.

Çünkü eğer görseydi gerçekten de eminim ki oda bana asla ve asla karşı koyamazdı gibime geliyor. Mesela bazı zamanlarda kendisine bilerek ben kahve götürüyorum ve o muazzam olan kalçalarımı yanlışlıkla ona değdirmiş gibi yapıyordum. Ardından da zaten kapıdan çıkınca acaba ne yapacak falan diye onu izliyorum. İşte ben bunu ne zaman yapsam gerçekten de benim her odadan çıkmamla birlikte hemen eli kalın aletine gidiyordu. Bu durumda bende emindim, beni gerçekten de arzuladığını biliyorum, hem zaten kim istemez ki benim gibi körpe ve gencecik bir kadınla olmayı. Onu adeta deliler gibi becerip resmen parçalamayı, değil mi?

Bende zaten her zaman için hatta hemen her an bunun hayalini kuruyordum. Onunla olmaya ve gerçek anlamda unutamayacağım bir deneyimi yaşamaya sanırım inanılmaz ihtiyacım vardı arkadaşlar. Hatta bu anlamda o kadar doluyum ki emin olun bu işe girdiğimden bu yana kimse ile birlikte olmamış ve de seks yapmamıştım. Neyse, yine bir gün karısı iş yerine geldi, gerçekten de inanılmaz sinirliydi. Kocasının yani benim patronun odasına öyle bir girişi oldu ki ben bile şaşırdım. Ardından da kapıdan izliyordum, hemen yakasına yapıştı ve bir anda saç teli bularak ‘ulan bu kimin, sen beni kimle aldatıyorsun’ dedi. Patron ise gerçek anlamda şok olmuştu ama yine de ağzında kelime bile çıkmıyordu. Aslında onun da hiç bir şeyden gerçekten de haberi yoktu arkadaşlar, zira her şeyi hınzır olan ben planlamıştım. Birkaç tane bana ait olan saç telimi bilerek ceketine bırakmıştım. Ben zaten o anda onları izliyor bir yandan da kapının ucunda bekliyorum. Ardından da bir ara beni gördü ve bu kez bana dönerek ‘sensin o kadın değil mi’ dedi ve üstüme yürüdü. Bende elbette bunu inkar ettim ve hatta ona ‘asla olur mu öyle şey, ben burada çalışıyorum’ diyerek ağlamaya başladım. İşte o anda hemen oradan ayrıldım ve aslında ortalığın biraz da sakinleşmesini bekledim.

Aradan uzun süre geçmedi ve karısı gitti. Daha sonra patron yanıma geldi ve hemen benden özür diledi, ‘ne olur kusura bakma, bunu bilmiyordum bende karım adına özür dilerim’ dedi. Ben ise kafaya bu adamı koymuştum bu nedenle de duygu sömürüsü yapmaya devam ettim. Ona dedim ki, ‘neden herkesin içinde beni rezil etti, ben bunu asla kaldıramam bu nedenle de artık işi bırakmak zorundayım’ dedim. Ben bunu deyince adam hemen kolumdan tuttu ve dedi ki ‘ben bunu telafi edeceğim, işini asla bırakma’ dedi. Arkasından da odaya girdi ve de bana para verdi. Bende gittim ve canım ne istiyorsa almaya başladım, zaten aldım da.

Neyse ben ertesi gün yine işe gittim, işler güçler derken bir anda baktım akşam olmuştu. Onunla yani patronumla birlikte çıktık ve hemen arkasından da bizi hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde son derece lüks bir restorana girdik. Muazzam yemekler söyledik ve elbette onun da yanında şarap söyledik. Yani adeta kendimizi şımarttık denebilir. Ardından da onunla hemen otele gittik ve kaldığımız yerden devam ettik. Ben aslında alkolü biraz kaçırmışım ancak yine de hemen her şeyin farkındaydım arkadaşlar. Bir anda aklıma çantam geldi, çünkü oraya kamera koydum ve patronumun fark edemeyeceği yere sakladım. Ardından da hemen yanına gittim ve önce fermuarını indirerek o kocaman aletini hemen yalamaya başladım. Gerçekten de son derece değişik olmasına rağmen neden bilmiyorum ama bana tatlı geldi. Oda aynı şekilde hemen amımla parmağı ile oynamaya başladı, ben ise onu daha fazla beklemeden hemen amımı yalamasını istedim.

Bunu yaptı ardından da beni duvara karşı domalttı ve acımadan deliler gibi becerdi, en sonunda da içime boşaldı. Aslında onun bu kadar kısa sürede boşalması beni gerçekten de rahatlatmaya yetmişti. Ancak yine de devamını istiyordum çünkü benimde boşalmam gerekiyordu. Hemen kucağına geçtim ve bu kez de ben 10 dakika sonra deliler gibi boşaldım. Sonra oradan ayrıldık ama kamerayı bilmiyordu, artık derdim belli. Bu adamın parasını yemek eğer vermez ise işte o zaman kamera ile ona şantaj yapmayı planlıyorum.

ensest sikiş hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.